Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Pinta] Grodziskie 5.0

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Pinta] Grodziskie 5.0

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo delikatnie zamglony blado-słomkowy. [5]
    Piana: Średnio obfita, drobnopęcherzykowa, biała, niezbyt trwała, ładnie zdobi szkło. [3.5]
    Zapach: Średnio intensywny, ale wyraźny aromat wędzonki - takiej ogniskowej, a pod nią słabiej słodowe nuty, w tle odrobina owoców. [3.5]
    Smak: Mało ciała, wręcz wodniste, umiarkowana zbożowa słodowość, trochę wędzonki, delikatne nuty owocowe, brak goryczki. [3]
    Wysycenie: Umiarkowane - w porządku. [4]
    Opakowanie: Bardzo ładna etykieta, charakterystyczna dla pinty, komplet informacji. [5]
    Uwagi: Przeciętne piwo, o ile w aromacie jest przyzwoicie, to w smaku piwo jest zbyt wodniste, nawet na tak lekki styl jak grodziskie, co do reszty nie mam zastrzeżeń. Do popicia obiadu jest w porządku, ale samo z siebie nie warte powtórzenia. Warka do 01.01.2017.

    Moja ocena: [3.475]

    Comment

    • MistrzSuspensu
      Member
      • 01-2016
      • 50

      #3
      Mocno zawiodłem się na tym piwie. Największą wadą jest słabe nagazowanie, chyba przez to piwo wydaje się wodniste. Smak i aromat jest w porządku. Czy było klarowne czy zamglone to nie pamiętam, bo uwagę moją od tego odwróciła niska piana. Jak dla mnie co najwyżej 3-/5, poziom nagazowania niszczy to piwo.

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        W tym roku piwo jest lepsze, treściwsze. Już dwa razy zapomniałem wypisać oceny, bo tak mi posmakowało, że wypiłem na 2-3 łyki. Jak znowu nie zapomnę, to wstawię aktualną ocenę. Warka 24.02.2018

        Comment

        • Lesnick
          Senior
          • 03-2010
          • 153

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek21 Wyświetlenie odpowiedzi
          W tym roku piwo jest lepsze, treściwsze. Już dwa razy zapomniałem wypisać oceny, bo tak mi posmakowało, że wypiłem na 2-3 łyki. Jak znowu nie zapomnę, to wstawię aktualną ocenę. Warka 24.02.2018
          Ale ta już jest z Browaru Zarzecze.

          Comment

          • kaczka116
            Senior
            • 10-2015
            • 1350

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lesnick Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale ta już jest z Browaru Zarzecze.
            To zawsze bylo Zarzecze tylko zostalo zle dodane.

            Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
            Nie mów hop zanim nie nachmielisz
            Untappd

            Comment

            • Lesnick
              Senior
              • 03-2010
              • 153

              #7
              Dzięki Ci za wyjaśnienie.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎