Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Hopster] Kawa na Ławę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Hopster] Kawa na Ławę

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • von_scheisse
    Senior
    • 02-2012
    • 488

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Przybrudzone, ciemne złoto, opalizujące. [4]
    Piana: Piana średnioobfita, drobna, koloru przybrudzonej bieli. Do końca utrzymuje się 3-5 mm równy kożuszek. [4]
    Zapach: W zapachu kawa, podszyta delikatną słodowością. [4.5]
    Smak: Na pierwszym planie wyraźna przyjemna kawa - zdecydowanie nie ma wątpliwości, że jest to sprawka dodatku ziaren kawy. Na drugim planie wychodzi delikatnie opiekana zbożowość. Finisz przypomina swoim charakterem kawę zbożową. Mimo dużego udziału słodu pilzneńskiego na szczęście w piwie nie ma nielubianych przeze mnie nut warzywnych. Goryczka kawowa uzupełniona chmielową, w typie ziołowym. Piwo jest lekkie w odbiorze i bardzo pijalne. [4.5]
    Wysycenie: Wysycenie ciut poniżej średniej, mogłoby być ciut wyższe. [4]
    Opakowanie: Bardzo ładne, czytelna etykieta z kompletem informacji. [5]
    Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 17.01.2017 r.

    Moja ocena: [4.425]
    Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
    http://www.chmielnik-jakubowy.pl
    https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

    Comment

    • Pivotal
      Senior
      • 05-2013
      • 671

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty z widocznym osadem. [5]
      Piana: Poniżej średniej, drobnoziarnista, niezbyt trwała, osiada na szkle, widoczna do końca. [3]
      Zapach: Całkowicie zdominowany przez kawę i trochę karmelu. [4]
      Smak: Prażonej kawy, karmelu, lekko kakaowy i skojarzenie z orzeszkami ziemnymi... Goryczka ziołowa, po niej następuje posmak kawowy z wspomnianymi już fistaszkami. [4]
      Wysycenie: Powyżej średniej. [3.5]
      Opakowanie: Okej! Podany skład i inne wiadomości... kapsel był czarny. [3.5]
      Uwagi: Warka do 17.01.2017, wypite 16.09'16. Ciekawe piwo, mam nadzieję, że będzie kontynuacja i nie skończy się na jednej warce. **219**

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎