Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Tattooed Beer] Beach Girl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Tattooed Beer] Beach Girl

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty zamglony. [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka i nietrwała. [3]
    Zapach: Cytrusy, sosna, ślad chmielu. [3.5]
    Smak: Dość przytłaczająca goryczka z posmakiem cytrusowym, umiarkowana oleistość, ślad karmelu. [3.5]
    Wysycenie: Średnie, chyba OK. [4]
    Opakowanie: Blondyna w szortach na plaży, styl komiksów z kpt. Żbikiem , wszystko, łącznie z tłem świadomie (?) przerysowane. Info o produkcie wegańskim, jakieś bzdety o uldze . [4]
    Uwagi: Pewnie jest to sesyjne IPA, bo w trakcie sesji goryczka łagodnieje...
    Jakoś nigdy specjalnie nie kręciły mnie wydziarane dziewuchy .

    Moja ocena: [3.525]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Delikatnie zamglony bursztyn. [4.5]
      Piana: Niezbyt wysoka, kremowa, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, słabo zdobi szkło. [3]
      Zapach: Ziołowy, jest też coś pochodnego od owoców tropikalnych - jakby mango, a konkretniej skórka mango, niezbyt intensywny, ale ogólnie w porządku. [3.5]
      Smak: Umiarkowana słodowość typu pale ale z lekkim dodatkiem karmelu, ziołowe, skórka mango, delikatnie cytrusowe, trochę ponad goryczka średnia, lekkie, ale nie wodniste. [4]
      Wysycenie: Lekko ponad średnie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Całkiem ładna i czytelna etykieta, komplet informacji. [4]
      Uwagi: Jak dla mnie to bardziej APA niż session IPA, ale i tak piwo jest smaczne. Warka do 28.02.2017.

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎