Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, Désir

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    BeerLab, Désir

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: brunatny z czarnymi refleksami [4.5]
    Piana: piękna tylko chwile po nalaniu, po niespełna minucie nawet obwódki wokół szkła nie było [2.5]
    Zapach: słaby ale wyraźny i głownie owocowy, lekko śliwkowy, kawy nic, a nic nie wyczułem [3]
    Smak: brak treściwości, w saku posmaku kawy doszukiwałem się na siłę, chciałem ją wyczuć i nic, zamiast niej gorzkawo wytrawny posmak podchodzący pod wino, cierpki, nawet baza słodowa ledwie wyczuwalna [2]
    Wysycenie: trochę za dużo [3.5]
    Opakowanie: opakowanie jak na fotce - tip top [5]
    Uwagi: No i co, 3 piwa po 20 zł z czego jedno dobre, dwa jak dla mnie niepijalne. Spodziewałem się, że opakowanie będzie doskonale się odnosiło do zawartości i zawiodłem się srodze. Za 20 zł otrzymałem 330ml ledwie pijalnego piwa.

    Z ciekawości szukałem w sieci innych opinii o tych 3 piwach z Beerlabu, trafiłem tylko na recenzje Docenta, Kopyra i chyba Jerry. Wszyscy otrzymali piwa w gratisie od browaru i oczywiście opinie to bardzo dobre, świetne, ciekawe etc. To co jest do cholery, czy to piwo aż tak się popsuło? Czy ja trafiłem na jakieś kolejne złe warki, czy może ta sama warka po dłuższym czasie aż tak się zmieniła? Nie czepiam się specjalnie bo te piwa próbowała też oprócz mnie jeszcze jedna osoba, która także podziela moje zdanie. Desir został wręcz oceniony jako piwo całkowicie niepijalne. Czy może fakt gratisu tak wpłynął na obiektywność oceny?

    Dokładam fotkę trójpaka

    Moja ocena: [2.75]
    Attached Files
    Last edited by becik; 27-10-2016, 21:21.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Wszystkie 3 to przerost formy nad treścią, niewarte swojej ceny.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12148

        #4
        Będąc na pewnej branżowej imprezie zostałem obdarowany tym piwem.
        Tzn. na wierzchu widniała elegancka eta z reklamą Echo Investment i ich inwestycją Browary Warszawskie. Bardzo równo pod nią już była eta Desir .

        W odróżnieniu od Becika piwo ma niską pianę i wysycenie . Mimo, że dostałem za darmo - ocena negatywna W smaku dużo kawy, mało treści. Lubię kawę, ale ta akurat jest dodatkiem to wyjątkowo wodnistego produktu. Wyszła lura. Szkoda kawy.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Spodziewałem się, że opakowanie będzie doskonale się odnosiło do zawartości i zawiodłem się srodze. Za 20 zł otrzymałem 330ml ledwie pijalnego piwa.
          Dokładnie tym zapewnie kierowano się projektując opakowania. Miało być w klimacie ą-ę i łyknąłeś go
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12148

            #6
            Zdjęcia:
            Attached Files

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12148

              #7
              a pod tym:
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎