Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, [Doctor Brew] Hoppy Queen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kamionka, [Doctor Brew] Hoppy Queen

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Piwo nie różni się niczym specjalnym od wcześniejszej wersji z Tarczyna.
    No, może trochę większa goryczka jest...

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Między jasnym bursztynem, a pomarańczowym, zamglony. [4]
      Piana: Jasna, niska, niezbyt trwała, delikatnie zdobi szkło [3]
      Zapach: Owoce tropikalne, cytrusy, żywica, lekko słodowy, po prostu przyjemny aromat amerykańskich chmieli [4]
      Smak: Średnia podstawa słodowa, średnio-wysoka ziołowo-cytrusowa goryczka o średniej długości. Średnie ciało, ogólnie dość lekkie, niezbyt skomplikowane. [4]
      Wysycenie: Niewysokie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Ładna etykieta choć podobna do innych z DB, pełny skład. [4.5]
      Uwagi: Po prostu smaczne i lekkie IPA. Ciężko mi porównywać do warki z Tarczyna, ponieważ z tamtej piwo chyba trafiło mi się wadliwe. Warka do 12.2016

      Moja ocena: [3.925]
      Last edited by rafalek21; 03-08-2016, 21:46.

      Comment

      • megriber
        Junior
        • 07-2015
        • 10

        #4
        Piwo zakupione w 6.10 w sklepie Napoje Bogów na gdańskim Chełmie. Pomimo dacie gwarantującej przydatność do spożycia piwo zepsute. Po bardzo długim czasie, kiedy wybuchło mi Sunny Ale powróciłem do produktów dr brew i kolejna smutna przygoda.

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasny pomarańcz. Zamglony [4]
          Piana: Skromna i bardzo szybko opada do niemrawych pozostałości na powierzchni i ściankach [2.5]
          Zapach: Zdecydowanie cytrusowy. Przede wszystkim grejpfrut. Do tego lekkie muśnięcie jakby agrestem. Aromat wytrawny. Mało złożony, dość klasyczny. Plus za niezłą intensywność [4]
          Smak: Średnio głęboka, ale za to dość długa goryczka o profilu grejpfrutowym. Poza tym za dużo tu się nie dzieje. Ciało słodowe dość płaskie, brak głębi i czegoś na kontrze do grejpfruta. Smak wytrawny, bez akcentów słodkich, brak karmelu czy owoców poza cierpkim cytrusem. Poprawnie, ale czegoś tu brakuje [3.5]
          Wysycenie: Średnie, raczej pasuje [4.5]
          Opakowanie: Doctorowa klasyka. Graficznie OK, dokładny skład i parametry. Przyjemnie to wygląda [4]
          Uwagi: Data na ecie: 12.2016

          Moja ocena: [3.675]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎