Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maryensztadt, Wheat You

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Maryensztadt, Wheat You

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztyn wpadający w pomarańcz [4.5]
    Piana: ecru, drobna, utrzymuje się jakiś czas potem jednak opada w zauważalnym tempie [3.5]
    Zapach: leciutki, owocowo-słodowy [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, dość mocna goryczka przeplatająca się z brzoskwiniowym posmakiem, który niestety popsuł mi smak, w tle dopiero lekko słodowe akcenty [3]
    Wysycenie: trochę za duże [4]
    Opakowanie: etykieta w klimacie browaru, firmowy kapsel [4]
    Uwagi: przeciętne, owocowe piwo, dla smakoszy owoców ale chyba nie klasycznych piwoszów

    Moja ocena: [3.4]
    Attached Files
    Last edited by becik; 07-08-2016, 18:42.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: pomiędzy złocistym a bursztynowym, lekko zamglony [3.5]
      Piana: jasna, bardzo obfita z drobnych i średnich pęcherzyków. Opadając nieco dziurawiła i zostawiła ślad na szkle. [4]
      Zapach: o średniej intensywności. Zbożowe nuty mieszają się z goździkiem i drożdżami a dalej z chmielami amerykańskimi w nutach cytrusowej (marakuja i brzoskwinia na 1. planie) , żywicznej. Nie jest jednak tego wiele. [3.5]
      Smak: smaku uderza przede wszystkim pszeniczny słód z chlebkiem i zbożowością, kwaskiem na finiszu. Wyczuwalne są też cytrusy w formie skórki. Do tego niezbyt intensywna goryczka cytrusowo-ziołowa, z czasem narasta i zamienia się w ziołowo-łodygową. Wkład płatków wygładza nieco te doznania. [3]
      Wysycenie: Wysokie, nawet przegazowane [3]
      Opakowanie: ładna nawet etykieta, kontra z dobrym info. [4.5]
      Uwagi: Jak na pszeniczniaka piwo jest fajne ale ameryki nie jest tu dużo. A miało być przecież made in USA.

      Moja ocena: [3.375]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎