Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Het Nest (White Pony), Zumbi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Het Nest (White Pony), Zumbi

    Zumbi to imperialny porter, warzony kontraktowo dla włoskiego White Pony Microbirrificio z Piove di Sacco pod Wenecją. Wcześniej w 'T Gaverhopke teraz w browarze Het Nest w Oud-Turnhout, co jest wyraźne napisane na etykiecie. Alkohol 9,4%.

    Barwa najczarniejszego odcienia brązu.
    Brązowa piana. Bardzo krótka. Po 3 minutach nie ma już dosłownie nic.
    W zapachu cała gama ciemnych słodów, karmel a także kakao. Słodko waniliowe nuty. Piwo ma także w bukiecie winne odcienie.
    Smak w podobny sposób słodowo-słodkawy. Wyraźny karmel, lekko palone ziarno, wanilia. Mocno odczuwalne drożdżowe klimaty a także pewien kwasek. Oraz alkohol, naturalnie. Piwo jednak nie ma spodziewanej treściwości, jest na swój sposób lekko wodniste.
    Nagazowanie niewysokie.
    Butelka 330ml z nudnawą, przegadaną etykietą. Kapsel prosto z fabryki.

    Pomimo tego, że to nie jest zapewne złe piwo trochę mnie jednak rozczarowało. Do minusów zaliczyłbym na pewno brak piany, stosunkowo niską treściwość, czy zbyt wysoki udział nut drożdżowych w smaku. Wobec tego wysoki alkohol również nie bardzo znajduje tutaj usprawiedliwienie. 7 w skali 1-10.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎