Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Kraftwerk] Flying Circus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Kraftwerk] Flying Circus

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pess09
    Senior
    • 12-2013
    • 284

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoto, dość mocno zamglone [4.5]
    Piana: Nawet wysoka jednak zbudowana raczej ze średnich pęcherzy, szybko opada lekko zdobiąc szkło. [3.5]
    Zapach: Wyraźnie wyczuwalny kokos i czuć że to kokos a nie sorachi ace, oprócz tego trochę słodkich tropikalnych owoców i herbata, o dziwo bardziej przypomina zieloną niż earl grey, bardzo przyjemny [4.5]
    Smak: Piwo jest bardzo lekkie i mimo to całkiem złożone, delikatna tropikalna słodycz, cały czas przewija się kokos chociaż nie jest już tak mocny jak w zapachu, goryczka optymalna jak na typowo letnie piwo, jest zaznaczona ale nie przesadzona, amerykańska w towarzystwie hibiskusa. [4]
    Wysycenie: Średnie, ok. [4.5]
    Opakowanie: Etykieta preznetuje się dobrze, rzuciła się w oczy na półce, kapsel czarny [4.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.2]

    Comment

    • TomN
      Senior
      • 03-2013
      • 106

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zmętnione złoto z nutką różu. [5]
      Piana: Drobna, o kremowej barwie, subtelnie obkleja szkło, bardzo cienka, przez co gdzieniegdzie pojawiają się coraz większe dziury. Pod koniec ostał się skromny pierścień i wysepka na środku. [3.5]
      Zapach: Jest kwiatowo, mniej kokosowo. Cytrusem z ananasem też zawieje. Całość na słodowym tle. Zapach ciekawy, unika charakteru perfumy, leży bardziej w obrębie herbacianym. Skojarzenie z Earl Grey jak najbardziej na miejscu. Wolałbym tak z pół tonu większą intensywność. Głęboko w tle korzenny akcent. [4]
      Smak: Lekki, słodko gorzki smak przyprawiony wyraźnym, tropikalnym kwaskiem. Skórka od chleba i muśnięcie drożdży. Kokosa nie czuję wcale. Lekki, kwaśno żywiczny posmak. [4]
      Wysycenie: Średnie, ale nieco zbyt wysokie. [4]
      Opakowanie: Neoretro. Przypadło mi do gustu. Brak szczegółu w postaci podanego IBU, czarny kapsel. [4.5]
      Uwagi: 21.03.17
      Lekko i przyjemnie.

      Moja ocena: [4.025]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny bursztyn, delikatnie zamglone. [4.5]
        Piana: Średnio obfita, małe i średnie pęcherzyki, nietrwała, nawet ładnie zdobi szkło. [3.5]
        Zapach: Kokos, trochę diacetylu, trochę miodu, w tle owoce, nietypowy, ale całkiem przyjemny aromat. [3.5]
        Smak: Delikatny kwasek, jest też słodowość, raczej wytrawne, znowu trochę miodu, kwiatowe i owocowe nuty, lekkie, ale nie puste, gładkie, goryczka średnia - kwiatowa. [4]
        Wysycenie: Dość niskie - ale pasuje do piwa. [4]
        Opakowanie: Typowa dla Kraftwerka, ładna etykieta, komplet informacji. [4.5]
        Uwagi: Ciekawe i smaczne piwo, zniknęło w czterech łykach. O ile będą jeszcze je warzyć, to na lato będzie świetne. Warka do 21.03.2017.

        Moja ocena: [3.825]
        Last edited by rafalek21; 09-10-2016, 22:56.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎