Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Spirifer] Mont Ventoux 2016

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Spirifer] Mont Ventoux 2016

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, klarowne. [4]
    Piana: Wysoka, bardzo trwała, złożona ze średnich pęcherzyków. [4.5]
    Zapach: Owoce tropikalne, głównie brzoskwinia, lekkie cytrusy, w tle przyprawy. [4]
    Smak: Średnia pełnia, goryczka o charakterze cytrusów i trawy. Nie zalega, nie jest wysoka, ale przyjemna. Na uwagę i pochwałę zasługuje gładki i zbożowy finisz. [4]
    Wysycenie: Niskie, bardzo odpowiednie dla tego piwa. [4.5]
    Opakowanie: Kolarska etykieta, pełny skład, miło wziąć do ręki i nalewać do szklanki. [4.5]
    Uwagi: AIPA które nic nowego nie odkrywa bo i nie musi. Klasyk wypity z przyjemnością.
    Warka 25.01.2017.

    Moja ocena: [4.1]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty mętny, jak mocz kolarza do badań anty-d . [4]
      Piana: Biała, drobna, ale i strzępiasta, wysoka, sztywna i szybka. Jeśli uda się ją dogonić, można zbudować sobie własny Mt. Ventoux (czapować). [5]
      Zapach: Chmiel, sosna, owoce tropikalne. Dobry standard, wyważony. [4]
      Smak: Goryczka z lekkim sosnowym twistem, słodkie owoce tropikalne, ślad karmelu. Goryczka dominuje i leciutko drapie. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Jakiś demoniczny (albo wk**wiony) koleżka na rowerze... . Rozumiem (nomen omen) rowerową korbę "spiriferów", ale tutaj niezbyt mi się to podoba... [3.5]
      Uwagi: Piwo smaczne, goryczka zdecydowana, ale w ryzach.
      Jeśli ja też utrzymam w ryzach swój lęk przed demonem dwóch pedałów (tym z ety), to może kiedyś powtórzę... .

      Moja ocena: [4.075]

      Comment

      • Pivotal
        Senior
        • 05-2013
        • 671

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Zamglony pomarańcz, piwo przejrzyste. [4.5]
        Piana: Wysokość nieco poniżej średniej o barwie złamanej bieli, drobnoziarnista, ładnie koronkuje, pozostaje do końca. [3.5]
        Zapach: Słodkawy. Brzoskwiniowy, owoców mango, grejpfrutowy i marakui z akcentami słodowymi. [3.5]
        Smak: Brzoskwiń, mango, grejpfrutów, pomarańczy, marakui, biszkoptów, przypraw oraz iglaków. Goryczka sprawia wrażenie jakby była nieco wyższa niż podaje etykieta. Piwo wytrawne z dominującą cytrusową goryczką z pałętającymi się posmakami przyprawowymi, żywicznymi i zbożowymi. [4]
        Wysycenie: Poniżej średniej. [4]
        Opakowanie: Bezzwrotne z tradycyjną naklejką na której znalazł się pełny skład, kapsel był bez nadruku. [4]
        Uwagi: Warka do 25.01.2017, wypite 4.12'16. Okej, piwo wypadło całkiem dobrze. **244**

        Moja ocena: [3.8]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎