Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Browar Wiślany] Gentleman Pils Warszawski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Browar Wiślany] Gentleman Pils Warszawski

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, jakiś zabłocony. Myślałem, że miałem brudną szklankę, ale przelałem do innej i było tak samo. To nic że piwo jest niefiltrowane, pils ma być słomkowy, albo jasnozłoty i basta! [2]
    Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, trwała na finiszu, szkoda że niezbyt wysoka. [3.5]
    Zapach: Chmielowo-owocowy ( białe owoce), delikatnie słodowy, prażony. Przyjemny dla nosa, choć jakieś warzywka lekko wyczułem. [3.5]
    Smak: Tym razem za bardzo owocowe i to jak z niedojrzałych jabłek. Goryczka może i na poziomie 25 IBU, ale wolałbym nawet niższą, ale bardziej przyjemną. Ciężkie to, kartonowe, karmelowe i mdlące. [2.5]
    Wysycenie: Średnie, nie wpływa na ocenę piwa. W dobrym pilsie wolałbym wyższe, ale tu jest odpowiednie. [3.5]
    Opakowanie: Na etykiecie ktoś narysowany, który chyba według opisu ma nawiązywać do warszawskiej ferajny. Skład nie jest pełny: ani konkretnego chmielu ani drożdży, jedynie słody podane. [2.5]
    Uwagi: Warszawski Sznyt nie przynosi wstydu dla stolicy, bo i nie jest z Warszawy, tylko czemu się tak odnosi z tym miastem??
    Kiepskie piwo, warka 10.05.2017.

    Moja ocena: [2.975]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty. Mocno zamglony [4]
      Piana: Bardzo skromna i szybka redukcja. Po kilku minutach nie ma jej już wcale. Tylko jakieś tam resztki na ściankach [2]
      Zapach: Troszkę chmielu, słodkawe nuty. Do tego trochę chleba. Zapach mało intensywny, ale nawet dość przyjemny [3]
      Smak: Goryczka lekko-średnia. Do tego lekki kwasek. Trochę karmelu i jakieś dziwne owoce, coś jak zgniłe jabłka. Ogólnie mało to ciekawe [2.5]
      Wysycenie: Średnie. Potem dość szybko ucieka [4]
      Opakowanie: Opakowanie dość gustowne, ale ta grafika infantylna. Rysunek jak na opakowaniu jakiejś zabawki. Sporo info ale skład niedokładny [3]
      Uwagi: Data na ecie: 07.03.2018

      Moja ocena: [2.8]
      Last edited by chechaouen; 18-02-2018, 00:43.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎