Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, Eliksir

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, Eliksir

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Dobra, choć nie porywająca wariacja na temat czarnej IPY. Dużo mniej palonych nut w smaku nizbym się spodziewał. Dobrze się piło, mimo że aromat amerykańskich chmieli niezbyt widoczny. Jest mocna goryczka, niezalegaja, ale brakowało mi cytrusowo--zywicznego wykończenia. Czekam jednak na poprawkę.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, ciemnobrązowe prześwity przy tafli. [5]
      Piana: Niska, ciemno kremowa, nietrwała, drobnopęcherzykowa, delikatnie, ale ładnie zdobi szkło. [2.5]
      Zapach: Trochę ciemnych słodów - lekko palony, karmel, odrobina czekoladyi trochę żywicy, dość słaby pod względem intensywności [3.5]
      Smak: Słodki, palony, trochę kawy i czekolady, ponad średnia goryczka żywiczna, niezbyt długa, średnie ciało. [3.5]
      Wysycenie: Niewysokie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Przyzwoita graficznie etykieta, mało informacji, niedokładny skład. [3.5]
      Uwagi: Ogólnie jest w porządku, z wyjątkiem słabej piany, no może troszkę za słodkie. Warka do 30.06.2017.

      Moja ocena: [3.5]
      Last edited by rafalek21; 27-11-2016, 23:45.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobrązowy, pod światło rubinowy. [4]
        Piana: Beżowa, dość anemiczna, niska i niezbyt trwała. [2.5]
        Zapach: Karmel i suszone owoce, ślad sosny daleki... [3.5]
        Smak: Delikatna (bardzo) sosna i chmiel, ślad popiołu, praliny w gorzkiej czekoladzie. [4]
        Wysycenie: Dość niskie. [4]
        Opakowanie: Prosta eta, czarna, robi wrażenie "budżetowej". W sumie szkoda, ale chyba "Gryf" tak ma... [3]
        Uwagi: Ciekawe piwo, mało wytrawne, ale mnie to odpowiada, smakowo lekko zbliża się do cięższych stoutów... .

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎