Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, Ekstra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, Ekstra

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Opalizujace, rześkie z solidną acz nie za dużą i nie zalegająca Goryczka. W aromacie chmiel amerykański słabo wyraźny. Bardziej kwiatowy i zywiczny. Dobre piwo, choć ten chmiel ciut za słaby w aromacie.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasno-pomarańczowy, mętny. [4]
      Piana: Całkiem obfita, jasnobeżowa, drobnopęcherzykowa, trwała. [4.5]
      Zapach: Lekko kwaskowy, delikatnie chmielowy - chyba kwiatowy, odrobinę jasnych słodów, bardzo słaby pod względem intensywności. [3]
      Smak: Lekko kwaskowy, ale i słodkawy, ponad średnia pełnia, od chmielu zaś jest cytrusowo-kwiatowe z lekką nutą żywiczną, średnio-wysoka goryczka, średnio długa, prawie że zalegająca. [3.5]
      Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Brzydka etykieta, za to mamy pełny skład. [2.5]
      Uwagi: Dziwne piwo ze względu na kwasek, który nie wynika z zepsucia się piwa, lecz z zastosowania słodu zakwaszającego. Co prawda wypiłem całe, ale nie do końca trafiło w moje gusta. Warka do 30.06.2017.

      Moja ocena: [3.425]

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Pomiędzy słomkowo-złotym a pomarańczowym. Wrażenie psuje spora ilość pływających drobinek [3.5]
        Piana: Biała, lekko przybrudzona. Drobna, długa [4.5]
        Zapach: Nie za mocny. Ot na tyle, żeby poczuć kwiatki i trochę żywicy. Błąka się też landrynkowy owoc i tani, słodki 'szampan', i słód zakwaszający, jakbym wziął garść z worka [3.5]
        Smak: Pierwszy łyk - wodnistość, drugi - goryczka.
        Słodowa baza jest ale "ucieka" i pozostaje posmak stronga, z wyraźnym alkoholem [3]
        Wysycenie: Średnie [4]
        Opakowanie: Sporo informacji ale etykieta brzydka... jak nie wiem co? [3]
        Uwagi: Nieudane piwo

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎