Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piekarnia Piwa, Niezdara

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Piekarnia Piwa, Niezdara

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Piany właściwie niet, no ale to BPA, niech będzie.... Kolor bursztynowy, zgadza się. Ale dalej...
    Zapach znikomy, prawie żaden, smak: woda, słód, smak lekko podgazowanej wody lekko zatrącającej nawet koncerniakiem.
    Może jestem zbyt surowy, ale irytują mnie kolejne wypusty nowych browarów, i zaufanie, że warto wysupłac grosz na coś ciekawego, co po raz kolejny okazuje się niewypałem.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztyn, nie idealnie ale bardzo kalrowny [4.5]
      Piana: Szaro-biała, drobna, krótka [3.5]
      Zapach: Owoce, w tym pomarańcze, tost, chleb żytni, karmel. Delikatny, kwiatowy powiew chmielu [3.5]
      Smak: Delikatna słodowość, trochę wody po płukaniu pomarańczy, tost. Goryczka niska [3.5]
      Wysycenie: Dolne stany średniego, ciut za mało [3.5]
      Opakowanie: Intrygująca etykieta z dwoma bunkrami na pierwszym planie. Jakaś aluzja do linii Maginota? Nazwa piwa to sugeruje [3.5]
      Uwagi: Za mocne akcenty tostowo-chlebowe. Poza tym niezłe, na trójkę z plusem, piwo codzienne... gdyby nie ta cena ca 7 zł za butelkę

      Moja ocena: [3.55]

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        No, no wywąchać coś takiego w tym piwie to nie lada wyczyn. Gratuluję.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Lubię ten styl więc poświęciłem mu zapewne 250% więcej czasu niż jakiemuś innemu
          Niemniej cena wskazuje, że jest to przeciętniak choć moim zdaniem i tak zmiata ikonę stylu, Palm Speciale.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            #6
            Zastanowiła mnie po prostu duża rozbieżność oceny. Piłem to piwo niedawno, jako drugie tego dnia, wydaje mi się, że byłem uważny... Szkoda, że nie zanotowałem daty.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              Opakowanie: Intrygująca etykieta z dwoma bunkrami na pierwszym planie. Jakaś aluzja do linii Maginota? Nazwa piwa to sugeruje [3.5]
              Tu masz wszystko wyjaśnione
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • DariuszSawicki
                Senior
                • 08-2012
                • 2868

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Piękny delikatnie zamglony bursztyn. [5]
                Piana: Kremowa, złożona ze średnich pęcherzyków, niska, nie znaczy szkła, zostawia mizerny kożuszek na finiszu. [2.5]
                Zapach: Agrest, pokrzywa po deszczu, trochę zboża i późniejszej mąki. [3]
                Smak: Kłos z pola, lekka cytrusowa goryczka, brak przypraw. Ogólnie puste, a nawet wodniste. [2]
                Wysycenie: Trochę za duże. [3]
                Opakowanie: Etykieta brzydka, wzór jakiś dziwny i podejrzany. Podany jest pełny skład, który akurat jest przyjemnie dla oka rozmieszczony. [3.5]
                Uwagi: Belgii niestety tu tyle co obecnie lodu na moim jeziorze, czyli praktycznie nic. To ja już wolę zwyczajne Leffe, przynajmniej tańsze...
                Warka 15.06.2017.

                Moja ocena: [2.675]

                Comment

                • kenny
                  Senior
                  • 04-2009
                  • 712

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
                  Piana: Średnia, dość trwała, kożuszek zostaje do końca. [4]
                  Zapach: Drożdżowy, zgniły, w tle dziwna roślinna nuta. [2.5]
                  Smak: Opiekane, słodowe, drożdże, kwaskowa końcówka. Goryczka ledwo wyczuwalna, ziołowa, osiada na języku po przełknięciu. [3]
                  Wysycenie: Niskie/bardzo niskie. [3.5]
                  Opakowanie: Strasznie paździerzowa ta etykieta, nie mam nic przeciw bunkrom, ale eta wygląda jak rysowana w paint'cie. [2.5]
                  Uwagi: Piwo z gatunku nijakie i niesmaczne... Pachnie niezbyt zachęcająco, smaku mało i nieciekawy.

                  Moja ocena: [2.975]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎