Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Palatum, Aparatus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Palatum, Aparatus

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, zamglony. [4]
    Piana: Biaława, średnio-niska, średnie pęcherzyki, średnio trwała, ładnie zdobi szkło. [4]
    Zapach: Średnio intensywny, cytrusowo-owoco-żywiczno-trawiasty, lekko karmelowy, trochę gotowanych warzyw - przeciętny, lekko wadliwy, ale w sumie w stylu(nie licząc DMS) [3]
    Smak: Nieco słodowo-karmelowe, cytrusy, troszkę żywicy, znowu troszkę DMS, średnia trawiasto-podobna goryczka, zostaje w posmaku na kilka sekund, Średnio-niska pełnia(ok) [3]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Prosta, ładna, czytelna etykieta, niedokładny skład. [4]
    Uwagi: Przeciętna, lekko wadliwa APA, do wypicia i zapomnienia. Warka do 14.02.2018.

    Moja ocena: [3.25]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, lekko mętny. [4]
      Piana: Białą, drobna, baaaardzo wysoka i naprawdę trwała. [4.5]
      Zapach: Ziołowo-chmielowy, prosty, ale prawdziwie orzeźwiający. [4]
      Smak: Goryczka, delikatna i wyważona, w tle zioła i cytrusy. [3.5]
      Wysycenie: Dość wysokie. [4]
      Opakowanie: Czarna eta, charakterystyczna z dwoma kołami zębatymi. Prosta i czytelna, mnie się podoba. [4]
      Uwagi: Mam inne zdanie, niż przedpiszca, może to inna warka... Na upały - zdecydowanie polecam .

      Moja ocena: [3.85]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Uwagi: Mam inne zdanie, niż przedpiszca, może to inna warka... Na upały - zdecydowanie polecam .
        Na pewno inna, Palatum daje tylko dwa albo trzy miesiące daty ważności. Aparatusa jakoś często widuje, chyba jest regularnie warzony.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎