Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, [Doctor Brew] Strawberry Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kamionka, [Doctor Brew] Strawberry Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomiędzy bursztynem a miedzią, jak na Doktorów całkiem klarowne. [4.5]
    Piana: Kremowa. Bardzo wysoka po nalaniu, później opadła, ale nie za szybko, miły dla oka osad na szkle. [4]
    Zapach: Truskawka, cytrusy, lekka żywica i jakiś tytoń z ziołem. Całkiem przyjemnie, tyle że oprócz truskawki cała reszta jest z wielkim trudem odczuwalna. [3.5]
    Smak: Truskawki mniej, za to więcej kwasku. Goryczka ziołowa i cytrusowa, jak na te parametry piwo jest pełne i treściwe, zbożowe. Świetnie orzeźwia, jest bardziej na lato niż jesień, a na finiszu wzmaga się kwasek. [4]
    Wysycenie: Nie jest zbyt duże, ale tu akurat bardzo odpowiednie. [4.5]
    Opakowanie: Doktor jak za starych czasów, czyli rozróżnić można jedynie po nazwie. Z tyłu jak zwykle pełny skład. [4]
    Uwagi: Lekkie, orzeźwiające piwo. Sok truskawkowy w składzie jest zastosowany zachowawczo i umiarkowanie.
    Najlepiej spożyć przed końcem: 02.2017.

    Moja ocena: [3.875]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztyn, bardzo delikatnie zamglone [4.5]
      Piana: Niska, jasnobeżowa, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, całkiem ładnie zdobi szkło. [3.5]
      Zapach: Dominują truskawki, wyraźnie słabiej żywica i w tle delikatnie cytrusy. Średnio intensywny, w porządku. [3.5]
      Smak: Wyraźne truskawki i charakterystyczny dla nich kwasek o umiarkowanej intensywności, delikatna zbożowość, ponad średnia grejpfrutowo-ziołowa goryczka, w posmaku odrobina tytoniu. umiarkowana pełnia, całkiem treściwe, [4]
      Wysycenie: Średnie - w porządku. [4]
      Opakowanie: Lekko urozmaicona, ale wciąż typowa dla DB etykieta, w miarę dokładny skład. [4]
      Uwagi: Smaczne, lekkie piwo, nie jest wodniste mimo swoich parametrów, głównie przez orzeźwiający dodatek truskawek. Dobre na lato. Warka do 02.2017.

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎