Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Iunga

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Iunga

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, odrobinę zmętnione. [4.5]
    Piana: Biała, gęsta, ale krótka, ładna koronka na szklance. [3.5]
    Zapach: Czarne porzeczki, różne korzenne przyprawy, delikatne cytrusy, wszystko trudno odczuwalne. [3.5]
    Smak: Wyraźna, całkiem wysoka goryczka, ale bez zalegania. Zioła, łodyga, może trochę pestkowej goryczki, słód tylko jako tło. Końcowe wrażenie to odczucie przechmielenia, choć IBU wynosi tylko 35. No i słód zakwaszający wylazł... [4]
    Wysycenie: Średnie, odpowiednie. [4.5]
    Opakowanie: Etykieta jak w innych Chmielarkach, skład pełny, kapsel czarny. [4]
    Uwagi: Wreszcie mamy Chmielarkę w której jest rzeczywiście tylko JEDEN chmiel, a nie jak było to wcześniej ( Sybilla, Puławski). Goryczkowe, trochę cierpkie, orzeźwiające piwo, szczególnie dobre na upały.
    Warka 08.02.2017.

    Moja ocena: [3.825]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnopomarańczowy, mocno zamglony. [4]
      Piana: Bardzo niska, nietrwała. [2]
      Zapach: Nietypowy,kwiatowy, trochę jakby makowiec, mało intensywny. [3]
      Smak: Ziołowe, słodu nie za dużo, średnio-wysoka pestkowo-gałązkowa goryczka(jej w tym piwie najwięcej), średnio długi, lekko gałązkowy posmak. Niedużo ciała, niezbyt wyraziste. [2.5]
      Wysycenie: Szczątkowe - praktycznie brak. [2]
      Opakowanie: Prosta ale bardzo fajna etykieta, komplet informacji. [4.5]
      Uwagi: Słabe piwo, nie wypiłem nawet pół, smakowało trochę jak popłuczyny po piwie. Być może trafiłem na wadliwą sztukę. Warka do 08.02.2017.

      Moja ocena: [2.775]

      Comment

      • gramak
        Senior
        • 08-2012
        • 267

        #4
        Warka 08.02.17 pita 03.02.17. W sumie odczucia podobne do tego co pisał Dariusz. Jest jednak wyjątek- piana nie istnieje a wygazowanie- śladowe w związku z czym pije się ciężko i bez przyjemności . Albo słaby kapsel, albo czas piwu nie służy.
        http://www.ohbeautifulbeer.com/

        Comment

        • GSE
          Senior
          • 10-2002
          • 424

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: jasnopomarańczowy i opalizujący, po przelaniu mętny, brązowo-pomarańczowy [3]
          Piana: prawie brak przy nalewaniu, później pojawia się zaledwie cieniutka warstewka [1.5]
          Zapach: zielone winogrona, kokos, jabłka, muśnięcie ziół [4.5]
          Smak: słodki, wodnisty, ale z rewelacyjną liściastą goryczką i pestkami winogron, aftertaste ziemisty i kwaskowaty (to chyba ten słód zakwaszający), trawiasto-ziołowy [4]
          Wysycenie: niewielkie, delikatnie gilgocze - ewentualnie mogłoby być nieco większe, ale nie jest źle [3.5]
          Opakowanie: podoba mi się ta szata graficzna, nic nie brakuje oprócz firmowego kapsla [4.5]
          Uwagi: kupione w Tesco za 5,43 (oryginalna cena to 8,49 zł) i pite kilka dni przed końcem terminu - warka 08/02. pomijając pianę, jest rewelacyjne!

          Moja ocena: [3.875]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎