Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesja, Obieżyświat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Profesja, Obieżyświat

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Brodzislaw
    Senior
    • 09-2013
    • 1020

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: pomarańczowy, zmętniony [4]
    Piana: écru ze średnich i drobnych pęcherzyków bardzo obfita z początku opadła z czasem do minimalnej warstwy, wyraźnie dziurawiąc. Pozostał ślad na szkle. [4]
    Zapach: z butelki zadziwił mnie. Kwiatowo-ziołowy. W szkle zaś słodkawe cytrusy, owoce tropikalne mango, marakuja, pomarańcza, dalej skóra owoców cytrusowych, ziołowa przyprawa i słodkawe nuty słodowe. Na finiszu znów kwiatki. [4.5]
    Smak: najpierw są słody z karmelkiem ale zaraz potem przychodzi długa mocna goryczka grejpfrutowo-żywiczna. Trochę tej słodkości jest za dużo, bo z czasem piwo staje się lekko mulące a przynajmniej obniża się pijalność. [3.5]
    Wysycenie: Wysycenie średnie do niskiego, mogło by być wyższe [3]
    Opakowanie: Stylowe, ładna grafika, kolory i dobre info. [4.5]
    Uwagi: Ogólnie dobre piwo. Największe wrażenie robi zapach, któremu niestety smak nie dorównuje.

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty zmętniony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, niewysoka i niezbyt trwała. [3]
      Zapach: Słód, owoce, zioła, sosna. Całkiem jakbym był na zachodnim wybrzeżu... . [4]
      Smak: Konkretna goryczka, nawet trochę paląca, karmel, owoce tropikalne. Nieźle, ale bez porywów. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: W stylu browaru, prosta i tradycyjna. Tak tradycyjna, że aż dziwna... [4]
      Uwagi: Minusem tego piwa jest dziwny posmak, połączony z paląca trzewia (a nie paszczę) goryczką i wyczuwalnym alko... Poza tym OK .

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • Jetwro
        Junior
        • 05-2015
        • 24

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemne złoto, klar [4.5]
        Piana: Ładna, trwała, krążkuje [4.5]
        Zapach: klasyczna aipa, iglaki, cytrusy. W porządku [4]
        Smak: kwiatowe w smaku, goryczka niewygórowana. Dość pełne. Nie jest to wzorzec Zachodniego Wybrzeża. [4]
        Wysycenie: ok [4]
        Opakowanie: Podoba mi się, komplet informacji. [4.5]
        Uwagi: Dość typowa poprawna aipa.
        7.5.17

        Moja ocena: [4.1]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jakie tam złoto, nawet bursztynu nie ma i jest to zwyczajna miedź. [2.5]
          Piana: Kremowa, drobnopęcherzykowa, średnio wysoka, pięknie znaczy szkło. [4.5]
          Zapach: Amerykańskie chmiele w postaci cytrusów a także kwiatów. [4]
          Smak: Sporo słodu, goryczki też dużo, głównie cytrusy,ale też i kwiaty. [4.5]
          Wysycenie: Niskie. [4]
          Opakowanie: Nazwa kojarzy się z Łazikiem, czyli wybitną i pozytywną postacią z trylogii Tolkiena. Piwo jest niepasteryzowane i niefiltrowane. [5]
          Uwagi: Moim skromnym zdaniem polecam to piwo. Warka 31.01.2018.

          Moja ocena: [4.225]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎