Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cieszyński Browar Mieszczański, [Fabrica Rara] Ice Bread Tea

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Cieszyński Browar Mieszczański, [Fabrica Rara] Ice Bread Tea

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • von_scheisse
    Senior
    • 02-2012
    • 488

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny, przybrudzony pomarańcz, trochę wpadający w brąz. Mętne. [4]
    Piana: Średnio obfita, ale gęsta i trwała. Zostawia ładny lejsing. [4.5]
    Zapach: Lekko cytrusowy, w tle zboże, wyraźna chlebowość i trochę ziemistości. [4]
    Smak: Ice Bread Tea jest piwem bardzo wyraźnie chlebowym, pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Finisz delikatnie kwaskowy, orzechowy, ziemisty. Sprawia wrażenie "zaokrąglonego", co najprawdopodobniej jest zasługą herbaty, która na szczęście w tym przypadku nie oddała zbyt dużej ilości garbników, powodujących uczucie ściągania śluzówki jamy ustnej. Piwo jest bardzo treściwe, wręcz gęste, aksamitne odbiorze. Zdecydowanie brakuje mi w nim goryczki, całość przez to jest dłuższą metę mdła, a butelka spora. [3.5]
    Wysycenie: Niskie, bąbelki są drobniutkie i delikatne, przez co piwo sprawia wrażenie cięższego niż jest w rzeczywistości. [4]
    Opakowanie: Bardzo ładna butelka i etykiety, na której zamieszczono praktycznie wszystkie potrzebne informacje (oprócz IBU). Piwa z Browaru Fabrica RARA zdecydowanie wyróżniają się na półce. [4.5]
    Uwagi: Data przy­dat­no­ści do spo­ży­cia: 02.11.2016

    Moja ocena: [3.875]
    Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
    http://www.chmielnik-jakubowy.pl
    https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎