Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Raduga] Collector

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Raduga] Collector

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, lekko mętny. [4.5]
    Piana: Niska, szybko opada. [3]
    Zapach: Dziwny, kwaskowy, ciężko go opisać. [3.5]
    Smak: Kwaskowy, cytrusowy, dość chropowaty. Zgniłe posmaki i lekkie przyprawy. Nuty zbożowe, na koniec niska goryczka. [3.5]
    Wysycenie: Raczej niskie. [4]
    Opakowanie: Jak to Raduga, na poziomie. [4.5]
    Uwagi: Hmm, dziwne piwo. Pierwszy łyk wydawał mi się słony! Z kolei drugi nasunął skojarzenia z equinoxową zgnilizną. Potem wyklarowało się w kierunku cytrusów, ale nie zachwyca mnie. Pijalność raczej niska. Nie trafiło w moje gusta.

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złocisty, klarowny. [5]
      Piana: Niska i nietrwała, co przy wyraźnym nasyceniu rozczarowuje. [2]
      Zapach: Kwaskowy - chyba cytrynowy, a tak to nic po za tym. [3]
      Smak: Lekki cytrynowy kwasek, pszeniczna słodowość, odrobina kolendry, niedużo ciała. [3.5]
      Wysycenie: Średnio-wysokie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Całkiem ładna etykieta, dokładny skład. [4]
      Uwagi: Nietypowe piwo, bliżej mu do kwasu niż do witbier'a, lekkie i orzeźwiające, ale raczej nie powtórzę. Warka do 01.03.2017.

      Moja ocena: [3.3]

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Lekko mętne. Takie żółte, złote, słomkowe. [4]
        Piana: Przy dość gwałtownym nalaniu średnia, mokra. Trochę dużych bąbli. Nietrwała. Po kilku łykach był już tylko cienki kożuszek. [2.5]
        Zapach: Dość typowy dla wita. Kolendra, kwaskowość, troszkę chmielu. Była jeszcze cytryna, ale jakaś taka jakby z goryczą od skóry. Zapach orzeźwiający. [3.5]
        Smak: Lekki, nawet trochę wodnisty. Cytrynowo kwaśny, kolendra, leciutka kontra goryczki. W posmaku gorzki smak jakby od skóry cytryny. Posmak zalegający, średnio sługi. Orzeźwiające, ale za bardzo cytrynowo kwaśne. [3.5]
        Wysycenie: Bardzo dobre, dość mocne i trwałe. Bąble grube. [4.5]
        Opakowanie: Ładne. Etykiety Radugi szczególnie mi się podobają. Parametry podane. Niestety kapsel tylko czarny i są problemy ze starannością wykonania. [4]
        Uwagi: Collector to faktycznie klasyczny wit z hojnie dodaną skórką cytryny (jak piszą na RateBirze). Wydaje mi się, że za hojnie dodali tej cytryny. Mniej by było lepiej.
        Piwo zdecydowanie nie na tę porę roku.

        Moja ocena: [3.5]
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎