Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Lubelski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Baba Jaga] Chmielarka Lubelski

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, lekko opalizuje. [4.5]
    Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, średnio wysoka, trwała na końcu, przeciętnie znaczy szkło. [4]
    Zapach: Ziołowy, korzenny, żywiczny, niezbyt intensywny, ale bardzo przyjemny. [4.5]
    Smak: Wyraźna goryczka, odczuwalna wyżej niż 25 IBU skontrowana jest słodem rzeczywiście chyba zakwaszającym. Niemniej goryczka dominuje, ale nie ma tu mowy o żadnych cytrusach tylko jak w zapachu, czyli ziołach i żywicy. Na finiszu coraz bardziej wytrawne. [4]
    Wysycenie: Średnie, nie przeszkadza, ani nie pomaga w piciu. [4.5]
    Opakowanie: Etykieta jak w innych Chmielarkach, chmiel Lubelski jest podany jako jedyny. [4]
    Uwagi: Kolejny dowód na to, że polskie chmiele wcale nie są gorsze od amerykańskich. Są po prostu inne, ale nie gorsze. Wypiłem z przyjemnością
    Warka 08.02.2017.

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, zmętniony. [4.5]
      Piana: Drobnopęcherzykowa, niska, ale w dość trwała; pozostająca na szkle. [4]
      Zapach: Dominuje chmiel, aromat ziołowo-korzenny. W tle lekkie aromaty iglaków. [4.5]
      Smak: Umiarkowanie słodowa podbudowa z lekkim karmelem. Posmaki ziołowo-żywiczne, średnia goryczka. [4.5]
      Wysycenie: Średnie, ok. [5]
      Opakowanie: Ciekawa, stonowana kolorystycznie etykieta, z kompletem informacji. Kapsel czarny. [4.5]
      Uwagi: Interesująca alternatywa dla wszechobecnych amerykańskich chmieli. Sesyjne piwo o średniej goryczce, pokazujące potencjał polskiej odmiany chmielu Lubelski. Z chęcią spróbuję innych piw single hop z browaru Baba Jaga.

      Moja ocena: [4.475]
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎