Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Tattooed Beer] Native Girl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Tattooed Beer] Native Girl

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Delikatnie zamglony bursztyn. [4.5]
    Piana: Dość niska, beżowa, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, delikatnie zdobi szkło. [3]
    Zapach: Trochę karmelu, cytrusy i lekko tropiki, średnio intensywny, w porządku. [3.5]
    Smak: W smaku podobnie, lekka słodycz, karmelowa słodowość, sporo cytrusów, tropików mniej, średnia gałązkowa goryczka, trochę zalegająca. [3]
    Wysycenie: Trochę ponad średnie - nawet pasuje. [4]
    Opakowanie: W porządku, komplet informacji, mogłaby być trochę bardziej czytelna. [3.5]
    Uwagi: Nie jest to do końca West Coast IPA, za dużo karmelu, odrobinę zbyt słodkie. Ogólnie jako piwo wypada dość przeciętnie, goryczka niezbyt przyjemna, głównie przez to, że zalega w ustach. Warka do 28.02.2017.

    Moja ocena: [3.325]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Kolor słabej herbaty. Mocne zamglenie [4]
        Piana: Skromna. To co jest dość szybko redukuje się do cieniutkich pozostałości na powierzchni i ścianach [2]
        Zapach: Owocowy, cytrusowo-tropikalny. Trochę karmelu. Intensywność na średnim poziomie, aromat nieco za bardzo rozmyty. [3.5]
        Smak: Goryczka porządna, długa. Początkowo grejpfrutowa, ale po chwili bardziej uwypukla się łodygowość. Na finiszu nieco ściąga, staje się nie do końca przyjemna. W ciele słodowym odzywają się słodkawe akcenty. Jest też trochę posmaków od słodu pszenicznego [3.5]
        Wysycenie: Niskie w kierunku do średniego. Bez zarzutu [5]
        Opakowanie: Etykieta całkiem efektowna. Ładna grafika z Indianką. Kolorystycznie spoko. Do tego dokładny sklad i parametry [4.5]
        Uwagi: Piwo z datą: 28.02.2017

        Moja ocena: [3.5]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty nasycony, zamglony. [4]
          Piana: Biała, drobna, średniowysoka i dość trwała. [4]
          Zapach: Słód i owoce, nie tylko tropikalne. Lekki karmel też. [4]
          Smak: Delikatna, aksamitna goryczka, owoce tropikalne, akcent żywiczny i cytrusowy. [4]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: No, ta eta ociera się o krzyżówkę "jelenia na rykowisku", komiksu z lat 70-tych i pin-up girl. Jak dla mnie, estetyka strasznie odpustowa... . [3]
          Uwagi: Piwo oceniłem dość wysoko, bo - mimo, że nie ma zbyt wiele "pazura" z Zachodniego Wybrzeża - to (a może dlatego...?) dobrze mi się piło. O etykiecie z litości zapomnę... .

          Moja ocena: [3.95]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎