Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Fabryka Piwa] Disco Nite

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Fabryka Piwa] Disco Nite

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnobrązowy [4]
    Piana: średnioobfita, schodzi do obrączki [3.5]
    Zapach: słodowy, niestety lekko spirytusowy [3]
    Smak: Ciężkie, mało kremowe, płaskie, posmaki alkoholowe, mało gorzkie. Bardziej środkowoeuropejski mocny lager niż kremowe i lekkie :/ [2]
    Wysycenie: zbyt niskie [2]
    Opakowanie: Rysunek bez polotu, ale przede wszystkim brak miejsca warzenia. [1]
    Uwagi: Najpierw musiałem sprawidzić, gdzie warzyli. Patrzę, nie ma recencji, ocenię. A tutaj porażka. Piwo widziało chmiel w tym samym stopniu co Lubliniec, dawno żadne piwo mi tak bardzo nie podeszło. A przecież da się uwarzyć dobre piwo z kukurydzą!

    Moja ocena: [2.55]
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty świetlisty. [4]
      Piana: Bardzo krótkotrwała, niska, drobna, śladowa. Żenada... . [1.5]
      Zapach: Słód, chmiel, ślad owoców z akcentem karmelowym. [3.5]
      Smak: Goryczka, znowu akcent karmelowy, minimalne owce, może nawet ślad orzechów? [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: No taka eta niby nawiązuje do klimatów a la Travolta, z naciskiem na "a la" jednak... Nie ma miejsca warzenia. [3]
      Uwagi: W ślepym teście uznałbym to piwo raczej za słodowego lagera, a nawet w kierunku strąka...

      Moja ocena: [3.325]

      Comment

      • melor
        Senior
        • 04-2006
        • 364

        #4
        aromat: chmiele aromatyczne + miodowe aromaty, ale aromat jest bardzo słabo wyczuwalny. Czuję je tylko z butelki, ale ze szkła w ogóle.
        kolor: złoty, klarowny. Na początku było idealnie klarowne, ale jak nalałem ostatnią partię, to na dnie był jakiś osad i jest trochę mętne. Wygląda jakby było chmielone na zimno.
        piana: mała
        smak: Troszkę puste w smaku. Na początku czuć chmiele aromatyczne (użyte chmiele: crystal i horizon - chyba pierwszy raz się z takimi spotykam). Goryczka mała. Na pewno nie ma tu deklarowanego 46 IBU... Nawet jak na pilsa to goryczka jest mała.
        Pierwszy raz piję piwo w takim stylu, więc nie wiem czego mam tu oczekiwać i jak takie piwo ma smakować... Cóż, z tego co napisali na etykiecie to nawet się zgadza "lekkie piwo idealne na imprezy" i "dodatkowa porcja chmieli stworzyła aromatycznego cream ale". Piwo jest lekkie i aromatyczne. Nie wiem tylko, co to znaczy "kremowe". Pijalne piwo.
        Na pewno nie przypomina to india pale ale.
        Nie jest złe.
        6,5/10

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎