Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Buraczana Piana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar na Jurze, Buraczana Piana

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnoczerwony, zamglony. [4.5]
    Piana: Obfita, jasnoróżowa, drobnopęcherzykowa, umiarkowanie trwała, lekko zdobi szkło. [4]
    Zapach: Czerwone buraki, jabłko, rabarbar, mleko, kolendra, ciekawe połączenie, ale przed pierwszym łykiem niezbyt zachęcające. [3.5]
    Smak: Umiarkowany i krótki kwasek, słodkawe, burak, jabłko, kolendra, w tle rabarbar, goryczka bardzo niska, głównie w posmaku. [4]
    Wysycenie: Dość wysokie - pasuje idealne do tego piwa. [5]
    Opakowanie: Świeci się jak psu... zęby, niezbyt czytelna, każda informacja w zupełnie innym miejscu na etykiecie(musiałem kilka razy obrócić butelkę, żeby znaleźć ekstrakt i datę ważności). Graficznie nawet mi się podoba, pełny skład, nie podano jedynie ekstraktu. [3]
    Uwagi: Ciekawy, orzeźwiający i smaczny napój, acz z piwem to nie ma wiele wspólnego, ale nie zniechęci mnie to do zakupu kolejnych butelek. Zniknęło w 5 minut, i po wypiciu całej butelki mam wrażenie, że byłoby jeszcze lepsze jakby było trochę mniej słodkie, ale to opinia niesłodzącego herbaty. Warka do 03.2017.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Kwaśno-buraczkowe. Buraczki rzeczywiście dominuję, zarówno w barwie, jak i w zapachu i smaku, to duży plus dla tego wynzalazku. Nie stwiedziłem, by było zbyt słodkie - też nie słodzę herbaty - ale chmielu w tym piwie w ogóle nie czuć. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk i już do tego nie wrócą, bo definicję piwa toto mocno naciąga. Ale na jednorazowe spróbowanie nawet smakuje.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎