Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt] Amba

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt] Amba

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • melor
    Senior
    • 04-2006
    • 364

    #2
    Uwaga na gushing. Szybko wychodzi z butelki. Po przelaniu ile mogłem do szkła, gdzie już nie miałem miejsca, reszta piwa też bardzo chciała wyjść z butelki... [warka do 29.02.2017 - szukałem w kalendarzu, ale nie znalazłem takiego dnia ;P]

    aromat: bardzo ładny, grejpfrutowy. Potem ciężko się dostać do aromatu, bo piana wszystko zakrywa
    kolor: jasnozłoty, lekko mętny
    piana: sama piana... bo jest gushing...
    smak: Dobre. Czuć chmiel citra wyraźnie. Przede wszystkim aromat, ale goryczka też jest. Średnia.
    Bardzo udane piwo, chmiel wyraźnie czuć. Takie właśnie piwa lubię - chmielone na aromat, a nie tona chmielu do kotła na goryczkę. Goryczka jest grejpfrutowa i nie jest zalegająca. Ciekawe ile jest słodu żytniego w zasypie. Nasycenie wysokie - ale to zależy jak się nalewa...
    Kupione za 3,90 zł w promocji, kilkanaście dni przed terminem ważności.
    7/10

    Comment

    • GSE
      Senior
      • 10-2002
      • 424

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika melor Wyświetlenie odpowiedzi
      warka do 29.02.2017 - szukałem w kalendarzu, ale nie znalazłem takiego dnia ;P
      masz fotkę tej etykiety?
      BTW jeden z lepszych lagerów jakie piłem w zeszłym roku, ale niestety gdzieś mi wcięło notatki, więc nie dodałem oceny

      Comment

      • melor
        Senior
        • 04-2006
        • 364

        #4
        Tak. 
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎