Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Piwowarownia] Walenty Kania Piwo Dla O

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Piwowarownia] Walenty Kania Piwo Dla O

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, minimalnie zamglony. [4]
    Piana: Biała, bardzo drobna, bardzo wysoka i dość trwała. [4]
    Zapach: Wędzonka w typie serowym i lekki słód w tle. [3.5]
    Smak: Lekka wędzonka, lekka goryczka, lekki słód. Czosnku niedźwiedziego (nawet lekkiego) nie stwierdziłem... . [3]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Eta rodem z "peerelu", prosta. Określenie "piwo dla odważnych" dęte dość. [3.5]
    Uwagi: To miało być piwo wędzone z czosnkiem niedźwiedzim. Czosnek niedźwiedzi bardzo lubię, nawet do śledzi. Tutaj go nie ma.
    Napis na ecie "piwo dla odważnych" to tani zabieg marketingowy z pogranicza megalomanii. Piwo do wypicia, ale raczej bez powtórki. Po co to komu?

    Moja ocena: [3.4]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, mętny. Przeciętnie wygląda, ale chyba w miarę odpowiedni. [4]
      Piana: Drobniutka, jasnobeżowa, trwała i olbrzymia. Chyba pierwszy raz odejmuję za zbytnią obfitość. Piwo trzeba było nalewać w kilku podejściach przez długi czas. [4.5]
      Zapach: Odpowiedni, umiarkowanie mocny. Dominuje wędzonka, pod nią czosnek i lekki chmiel. Czosnek trochę przykryty, ale gdy się zapalali papierosa i wędzonka znika, wychodzi czosnek w pełnej okazałości. Wszystko na miejscu, ale czy ten zapach jest ładny, zachęcający? [4]
      Smak: Smak intensywny i odpowiedni. Słodowy wędzony, czosnek i wyraźny lekko trawiasty chmiel. Trzy mocne smaki "walczące ze sobą" a nie zharmonizowane. Nadmiar bogactwa. Połączenie czosnku z wędzonką nie do końca mnie przekonuje. Gryzą się te smaki. Mimo wszystko ciekawe i pijalne piwo. [3.5]
      Wysycenie: Bardzo dobre, trwałe i pasujące do charakteru piwa. Drobne bąbelki. [4.5]
      Opakowanie: Parametry podane, starannie wykonane, tyle dobrego. Brak jakiegoś firmowego kapsla, brzydka grafika, to natomiast słabe strony opakowania. Przeciętność straszna. [3]
      Uwagi: Ciekawy eksperyment, ale nie do końca udany. Wędzonka fajna, czosnek niedźwiedzi jak czosnek, ale nie razem. Jednorazowo może być.

      Moja ocena: [3.825]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎