Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [whisker.beer] Whisker "A2"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [whisker.beer] Whisker "A2"

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • GSE
    Senior
    • 10-2002
    • 424

    #2
    tak wygląda nalane pod rant, zgodnie z aktualnymi trendami (source: jepiwka)
    Attached Files

    Comment

    • GSE
      Senior
      • 10-2002
      • 424

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: w zależności od oświetlenia, jak na załączonym obrazku: od bladoróżowego, rubinowego do miedzianego; mętne, zawiesiste [4.5]
      Piana: wymuszona piana tworzy warstwę 0,5 cm i znika po kilkunastu sekundach; podobno na rozlewie ładnie się trzymała, ale strukturę białek przy pasteryzacji i takim pH trafił szlag [2.5]
      Zapach: przyjemne skojarzenia: landrynkowa oranżada, kompot porzeczkowy, herbata z malwy z nutką piernych przypraw [4.5]
      Smak: ultrapijalny, lekko gazowany napar z hibiskusa, z mnóstwem kwaśnych porzeczek, nieco wodnisty w smaku, a z "sezonowości" czuć może jedynie końcówkę kojarzącą się z imbirem; posmak kefirowy, ale z nutą kanalizacyjną, za co mały minus [4]
      Wysycenie: lekkie, większego nie trzeba [4.5]
      Opakowanie: niby minimalizm i prostota, ale trochę mi zajęło odkrycie co przedstawia logo na ecie [3.5]
      Uwagi: "Piwo sesyjne i degustacyjne zarazem" - hasło z etykiety nie kłamie, piwko jest lekkie a jednocześnie dużo się w nim dzieje. no i zbalansowane, czyli nie za kwaśne, nie zbyt sezonowe - a ja nie lubię ekstremalnych kwachów i ortodoksyjnych saisonów, więc optymalne.
      obok kota paskowego termin 11/05/2017

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Różowawy, mętny. [4]
        Piana: Niska, opada natychmiast do zera. [2.5]
        Zapach: Cukierki, dżem porzeczkowy. Niezbyt silny, ale ładny. [4]
        Smak: Na pierwszym planie przyjemna owocowa nuta, potem kwaśność, w tle muśnięcie chmielu. Końcówka kwaskowa. [4.5]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Ładna, minimalistyczna etykieta. [4.5]
        Uwagi: Dobre, wybitnie owocowe piwo. Zbalansowane, gładkie, kwaśność nie wykręca ust. Jest z nim tylko jeden problem, podobny jak z wersją A1 - smakuje jak kwaśny sok owocowy/kompot, a nie piwo. Smakuje mi, na lato jak znalazł, ale mogłoby być bardziej "piwne".

        Moja ocena: [4.075]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎