Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Revolta] Double Rye IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Revolta] Double Rye IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Klarowny bursztyn. [4]
    Piana: Kremowa, drobna, z pojedynczymi większymi bąblami, średniowysoka, ale trwała. [4]
    Zapach: Karmel, lekkie przyprawy (dziwne), coś ostro kręci mnie w nosie... [3]
    Smak: Karmel, delikatna goryczka, ślad chyba daleki suszonych owoców, wychylają się lekko cytrusy jakieś, posmak winny... [4]
    Wysycenie: Niezbyt wysokie. [4]
    Opakowanie: Proste, charakterystyczne, wysokiej jakości. Ma parę subiektywnych elementów, ale odpuszczam... . [4]
    Uwagi: Piwo smaczne, konkretne, choć żyta się w nim nie doszukałem...
    Aha, woltaż swoje czyni, nie czuć go, ale objawy pewnego zgłuszenia powstają .

    Moja ocena: [3.65]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobursztynowy/miedziany. [4.5]
      Piana: Niska, ale bardzo trwała, zostaje 2 milimetrowy kożuszek prawie do końca. [4.5]
      Zapach: Nikły, lekko owocowo-likierowy. [3.5]
      Smak: Zbożowy, cytrusowa chmielowość, goryczka niska, długa, grejpfrutowa. [4]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Mają swój styl z tymi "trójkącikami", cokolwiek to jest, ale szału nie ma. [3.5]
      Uwagi: Poprawne piwo, nic więcej. Przyjemnie zbożowe (od tego żyta?), chmielowość niezbyt silna, a goryczka to już słaba. Mocy nie czuć, ale w głowie szumi, ładnie ukryli procenty. Można wypić.

      Moja ocena: [3.875]

      Comment

      • Brodzislaw
        Senior
        • 09-2013
        • 1020

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowy/ciemnej herbaty, klarowny [4.5]
        Piana: écru obfita z drobnych i średnich pęcherzyków, opadając dziurawiła. Pozostał ślad na szkle i warstwa na powierzchni [4.5]
        Zapach: z butelki – tropikalno-cytrusowy (owocowy). W szkle czuć bazę słodową, karmelkowo-zbożową. Dominują nuty amerykańskich chmieli: cytrusowe, owoce tropiku, lekko pieprzowo, ziołowo i orzeźwiająco [4]
        Smak: najpierw uderza słodowy bukiet: biszkoptowo-zbożowo-karmelkowy. Nie jest za słodko, a całość wygładza wsad żytnich płatków. Goryczka wyczuwalna od pierwszego łyku na poziomie średnim, w nucie cytrusowo-ziołowej [4]
        Wysycenie: średnie do niskiego [4.5]
        Opakowanie: Oszczędne, estetyczne, dobre info na kontrze [4]
        Uwagi: Jedna z lepszych DIPA jakie mi się trafiła

        Moja ocena: [4.1]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎