Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Zakładowy, Mleczarz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Zakładowy, Mleczarz

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
    Piana: Niska, beżowa, przeradza się w mały kożuszek. [4]
    Zapach: Zbożowo-palono-kawowy, niezbyt silny. [4]
    Smak: Gorzka czekolada, kawa, lekko winne, końcówka palona, długa, goryczka palona, średnia. [4]
    Wysycenie: Niskie. [4.5]
    Opakowanie: Jak to u nich, pseudovintydż. Akurat nazwa i grafika do stylu odpowiednia. [4]
    Uwagi: Przyjemnie pachnie, smakuje też ok, choć jest bardziej stout niż milk. Raczej wytrawne, ale nie wodniste, trochę brak mu słodyczy. Mieszanka nut palonych i goryczki na koniec trochę zbyt dominuje całość. Na szczęście paloność jest umiarkowana, nie ma żadnych popiołowych posmaków. Niezłe, ale brak mu balansu.

    Moja ocena: [4.05]

    Comment

    • Vortex
      Senior
      • 12-2011
      • 153

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarna smoła [4.5]
      Piana: piana drobna; niska; raczej skromna; szybka redukcja; w połowie piwa była ledwo widoczna na obrzeżach. [3.5]
      Zapach: bardzo intensywne ziarna kawy; paloność [4.5]
      Smak: przyjemna kawa; mankementem piwa jest słaba pijalnosć z uwagi na mocną paloną goryczką; przy dużym piwie druga połowa wchodziła naprawdę ciężko, goryczka porażała trochę kubki smakowe; co nie zmienia faktu że początkowe nuty kawowe stanowiły pozytywne doznania. Zabrakło jakiejś kontry np. czekolady wanilii albo płatków dębowych żeby uczynić piwo lżejszym. [3]
      Wysycenie: dość niskie [4]
      Opakowanie: typowe dla browaru zakładowego; jest OK. [4]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czarny [5]
        Piana: beżowa, dość zwarta, opadała powolutku, do końca zostaje na piwie i oblepia szkło [4]
        Zapach: miły, paloność, czekolada [3.5]
        Smak: pełne i treściwe, paloność, czekolada, lekka wytrawność, wszystko fajnie stonowane i zrównoważone laktozą, całość bardzo dobrze zbalansowana [4.5]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: podobają mi się takie socrealistyczne etykiety, do pełni szczęścia brak mi tylko firmowego kapsla [4.5]
        Uwagi: Brawo, Zakładowy tylko potwierdza fakt, że warzą dobre i smaczne piwa

        Moja ocena: [4.15]
        Attached Files
        Last edited by becik; 17-12-2016, 20:29.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • nietzschee
          Senior
          • 07-2016
          • 319

          #5
          Wygląd: kolor ciemnobrunatny, piwo eksplodowało przy otwieraniu, więc piany nie oceniam, po chwili nie ma po niej śladu.
          Zapach: pusto, trochę kawy zbożowej, odrobina maggi, ale prawie nie pachnie.
          Smak: również pusto, bardzo wodniste, trochę słodkawe, trochę kawy zbożowej, wysokie, zbyt wysokie wysycenie. Marne, nijakie. Warka do 2 czerwca.
          Attached Files

          Comment

          • agarth1979
            Senior
            • 06-2013
            • 119

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemny brąz [4]
            Piana: Brązowa, drobnopęcherzykowa, niezbyt obfita [4.5]
            Zapach: Kawowy, lekko palony [4]
            Smak: Gładkie, kawowe, palone, mleka nie czuć, dość słodkie, lekki karmel jest [3.5]
            Wysycenie: Raczej niskie [4]
            Opakowanie: Seryjne [4]
            Uwagi: 12.09.2018

            Moja ocena: [3.85]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎