Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ułan Browar, Major

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Ułan Browar, Major

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowo żółty, jak na jasną pszenicę przystało. Piwo całkowicie mętne. [4.5]
    Piana: Wysoka najwyżej na 1 cm, dość gęsta aczkolwiek nierównomierna, przemieszane bąble różnej wielkości. Choć nie było jej dużo utrzymuje się długo na powierzchni solidną warstwą, zostawiając sporo plam na szkle. [3.5]
    Zapach: Głównie słodowo pszeniczny, trochę banana i cytrusów, średnio intensywny. [3]
    Smak: Dominuje bananowo-cytrusowy z dawką goździka, ale również jest obecna spora słodowość w postaci babki drożdżowej. Choć ta pszenica wydaje się lżejsza niż deklarowane 12,5°Blg, to jest dobrze zbalansowana i nie można jej zarzucić wodnistości. Pije się przyjemnie. [4]
    Wysycenie: Jak na pszenicę nieduże, ortodoksi się przyczepią ale mi jak najbardziej pasuje. [4]
    Opakowanie: Szklanka firmowa do pszenicy, szkoda że brak podkładek. [4]
    Uwagi: Próbowane 29.09.2017 na miejscu w browarze za 9 zł/0,5 l.

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bladozłoty zmętniony. [4]
        Piana: Biała, drobna, ale niewysoka i nietrwała. Przy pszenicy to słabizna... [3]
        Zapach: Cytrusy (grejpfrut), lekkie drożdże, lekki banan. [3.5]
        Smak: Delikatna goryczka grejpfrutowa, podparta nieco kwaskiem, w tle banan. Wszystkie smaki takie dość nieśmiałe... [3.5]
        Wysycenie: Średniowysokie. [4]
        Opakowanie: Butelka 0,33, biała, prosta eta w stylu browaru. Stopień majora słabo mi się komponuje z pszenicą... [3.5]
        Uwagi: Delikatna pszenica, taka do wypicia, ale nie do zachowania w pamięci...

        Moja ocena: [3.5]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎