Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Białystok, Jurowiecka 12, Piwiarnia Kiper

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    Białystok, Jurowiecka 12, Piwiarnia Kiper

    Już na samym początku plus za nazwę - w końcu słowo piwiarnia a nie pub, w końcu żyjemy w Polsce, a nie na Wyspach. Następny plus za miejsce - przy samym przystanku autobusowym więc nawet po większym piwkowaniu trafimy do autobusu bez problemu. Trzeci plus za wystrój - fajny, bezpretensjonalny klimat drewnianych stołów, mniejszych i większych, kominek, czysta toaleta. Generalnie to jest takie pomieszanie baru z lat 80-90 (szczególnie z zewnątrz), z klimatem dzisiejszych czasów. Do mnie to połączenie przemówiło i mimo, że do picia jest tu słaby wybór (Specjal, Warka i Warka Strong, ewentualnie porter żywiecki z butelki) i spędziłem tu miłe chwile w towarzystwie białostoczczan (bo towarzystwo jest tu mocno lokalne). Bar czynny od wczesnych godzin.
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    Są też mecze - lokal zmieniał swoją lokalizację około 5-6 lat temu, lokalnej klienteli może być znany z ul. Jurowieckiej obok starego PKS, dawniej na przeciwko rynku, dziś galerii.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎