Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Pinta] Likier Słodowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Pinta] Likier Słodowy

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • GSE
    Senior
    • 10-2002
    • 424

    #2
    piwo smakuje tak samo jak się nazywa jest gęste i słodkie, a pijąc je można się poczuć jak czarnoskóry mieszkaniec kalifornijskich przedmieść z plastikową butelką eliksiru w ręce. nie ma wad czy charakterystycznych posmaków wynikających ze stosowania surowców niesłodowanych, jak w przypadku prawdziwego malt liquoru. alkohol niewyczuwalny, smak przypominający brzeczkę. ogólnie jest w miarę pijalne, gładkie i dobre (można się doszukać aromatów biszkoptowych lub karmelowych), ale nie dla każdego, bo prawdę powiedziawszy niewiele się tam dzieje i tak miało być

    Comment

    • Vortex
      Senior
      • 12-2011
      • 153

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: barwa ciemnozłota [4.5]
      Piana: dość nikła; w zasadzie od samego początku oblepiła wyłącznie krawędzie szklanki [3]
      Zapach: bardzo przyjemne wyraziste nuty słodowe; chmiele też się przebijały [4]
      Smak: przede wszystkim nie był wyczuwalny alkohol co przy mocy piwa jest istotne; przyjemne dla kubków smakowych słody; nuty karmelowe; lekko chlebowe akcenty; ale dało się też wyczuć chmiele. Myślę że warto spróbować w mniejszej objętości z uwagi na moc. [4]
      Wysycenie: w normie [4]
      Opakowanie: estetyczne; etykieta w konwencji Pinty Miesiąca. [4.5]
      Uwagi: z tego co mi wiadomo piwo aktualnie dostępne tylko z beczki.

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Kolor herbaty (mocno posłodzonej ). [4]
        Piana: Kremowa, bardzo drobna, ale niezbyt wysoka, chociaż trwała. [4]
        Zapach: Dominuje karmel w kierunku toffi i nuty winne w tle. [3.5]
        Smak: Podobnie, jak w zapachu, dominuje karmel, lekki posmak alko i słód. I już. Trochę chciałoby się więcej... [3.5]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Pite w "Loco Mexixano" w pokalu pubu, ale bez wafelka. [3.5]
        Uwagi: Niezłe piwo, lubię takie ciężkie, mocne piwa, ale jednak mogłoby być ciekawsze smakowo.

        Moja ocena: [3.6]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎