Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BeerLab, [Piwoteka/Inne Beczki] Spotkanie na sian

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    BeerLab, [Piwoteka/Inne Beczki] Spotkanie na sian

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty zamglony. [4]
    Piana: Biała, drobna, dość wysoka i średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Słód i owoce, takie... mirabelki.... [3.5]
    Smak: Goryczka, nieco chropawa, nieco ostra, chemiczna jakby. Tło karmelu i owoców, ale zbyt dalekie, niestety... [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Już wcześniej pisałem, że estetyka Piwoteki średnio mi odpowiada. Wysoka jakość wykonania. Dla porządku, piwo nazywa się "Spotkanie na sianie". [3.5]
    Uwagi: Cóż, sezony bywają lepsze i gorsze, a ten to taki "mid-season" .

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne złoto. Piwo stało w pozycji pionowej przez tydzień, więc jest klarowne całkowicie. [4]
      Piana: Biała, średnio pęcherzykowa, niezbyt trwała, słabo zdobi szkło. [2.5]
      Zapach: Słodki aromat kandyzowanych śliwek i daktyli. Oprócz tego niuch starego siana które jest oficjalnie w składzie. [4]
      Smak: Mało słodu, trochę tylko owoców i to głównie jasnych i naszych. Goryczka trochę za duża jak na ten styl, popiołowa, lekko pestkowa. Przy końcu pojawia się coś z pola niczym z browaru Kormoran ( może znów jest to siano...) [3.5]
      Wysycenie: Niskie, ale nie jest pozbawione gazu, odpowiednie. [4]
      Opakowanie: Widoczny kompromis, Inne Beczki są u góry etykiety, ale stylistyka to typowa Piwoteka. Pełny skład, przyjemny w dotyku papier. [4]
      Uwagi: Nie jest to tradycyjny saison tylko interpretacja na ten temat. Fani belgijskich klimatów, a już szczególnie stajni i dzikości serc nie będą zachwyceni.
      Mi nawet smakowało, a jak zechcę klasyki to przecież sklepy mam otwarte...
      Warka 28.02.2017.

      Moja ocena: [3.65]

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Opakowanie: Już wcześniej pisałem, że estetyka Piwoteki średnio mi odpowiada. Wysoka jakość wykonania. Dla porządku, piwo nazywa się "Spotkanie na sianie". [3.5]
        Tak tak, wiem, kratek zabrakło
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎