Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant] Double Foot Job

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zarzecze, [Birbant] Double Foot Job

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • cyoorka
    Senior
    • 03-2007
    • 338

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złote, raczej klarowne. [4]
    Piana: Obfita, gęsta, drobna i trwała. [4.5]
    Zapach: Przyjemny, chmielowy, pomarańczowy, lekko kwiatowy. [4]
    Smak: Gęste, treściwe, słodkie, owocowe, tropikalne oraz ziołowo-kwiatowe. Goryczka średnia, ziołowa. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Bardzo fajne. [5]
    Uwagi: Smaczne, chmielowe, słodkie. Pod koniec staje się trochę mdłe i ciężkie.

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • yoxik
      Senior
      • 10-2012
      • 427

      #3
      Zarzecze: [Birbant] Double Foot Job
      Ekstrakt: 19,1% wag. | Alkohol: 7.06%

      Piana drobna , zdobi szkło. Kolor złoto, zmętnione. Aromat cytrusy, pomarańczowy, lekko las, po chwili masło, diacetyl. Smak średnio pełne z landrynkową słodyczą, cytrusami, w tle nuty żywiczne, masełka prawie nie ma w smaku. Piwo gładkie pijalne, goryczka wyraźna pasująca, pszenicy nie wyczuwam, takie właśnie różowe przyjemne, dla kobiet. Solidne, Dobre, zwykłe.
      Również tutaj
      https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, śladowo zamglony. [4]
        Piana: Biała, drobna, średniowysoka i również średniotrwała. [3.5]
        Zapach: Ślad ciastka i karmelu palonego. Powiew cebuli i sosny . [3.5]
        Smak: Owoce, słód, karmel i delikatny chmiel. Bardzo zbilansowane . [4.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Dość ciekawe, zwłaszcza nazwa... . [4]
        Uwagi: Piwo pozytywnie mnie zaskoczyło. Smakiem .

        Moja ocena: [3.975]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, nisko zmętnione. [4]
          Piana: Biała, szybko znika, słabo znaczy szkło. [3]
          Zapach: Landrynki, ciastka, wyraźne iglaki. [3.5]
          Smak: Słodkie, treściwe, bardzo owocowe w znaczeniu naszych owoców, goryczka niska, alkohol wyczuwalny. [4]
          Wysycenie: Lekko za niskie. [3.5]
          Opakowanie: Na etykiecie cycate laski na rowerze, erotycznych skojarzeń nie mam. Papier bardzo dobrej jakości, pełny skład i pomysłowo zapodany, kapsel firmowy. [4.5]
          Uwagi: Smaczne piwko, ale kolendry to ja tu nie wyczułem... nieważne jednak to, jak i fakt że piwo ma mało z wita.
          Zdumiewa natomiast poziom alkoholu, czyli 7,06 % objętości. Takiej precyzji to nie znają nawet ruscy szachiści
          Warka 03.05.2017.

          Moja ocena: [3.725]

          Comment

          • GSE
            Senior
            • 10-2002
            • 424

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: herbaciany, żółtobrązowy, trochę zamglony, ale nie mętny [3]
            Piana: drobnoziarnista, kremowa, zostawia lacing, w miarę długo się utrzymuje [4]
            Zapach: świetny, owocowy: wyraźna papaja (takie mango z gumą balonową), cytrusy, odrobinę iglaków [4.5]
            Smak: bardzo ciekawy i dziwny: z jednej strony trochę goryczkowy, ale później pojawia się nietypowa słodycz, taka soczysta jak bym szamał papaję i mangostynkę, końcówka jest ziołowa i znów goryczkowa; w smaku ani to wit, ani ipa, tym bardziej podwójna; mocno słodowe, ale nieprzesadnie wyklejające; dodatek 3 cytrusów niewiele wnosi do smaku (więcej do aromatu) [4]
            Wysycenie: bardzo niskie i wyjątkowo delikatne, przydałoby się więcej gazu (jak w wicie) [2]
            Opakowanie: nazwa z podtekstem, a na etykiecie suicide girls na tandemie zjeżdżają do Yakima Valley - jest chmiel, cytrusy, a nawet wyczuwana przeze mnie guma balonowa firmowy kapsel Birbanta, zawartość alko podana z farmaceutyczną precyzją, ale brakuje ekstraktu i przydałoby się trochę więcej info nt. stylu [4]
            Uwagi: warka 2017/05/03. kosztowało blisko dychę, więc pewnie za tę cenę można dostać coś lepszego, jednak myślę, że warto było spróbować. nie jest to typowa american white ipa. piwo ciekawe, słodowo-owocowe i goryczkowe, na szczęście nie mydlane. może ten rumianek dużo wniósł, a może owies?

            Moja ocena: [4.025]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎