Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Broniewskiego 74A, Pub Tato

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Broniewskiego 74A, Pub Tato

    Jedna z niewielu lokalnych knajp, miejsce spotkań sąsiadów i znajomych, każdy każdemu mówi cześć/dzień dobry. Atmosfera można powiedzieć - domowa.
    W okresie letnim otwarty ogródek na tyłach.
    Duży TV na wszelkie transmisje meczów czy innych wydarzeń sportowych.
    W ofercie króluje beczkowy Kasztelan bądź Okocim w cenie 5 zł za 0,5l. Na zyczenie mozna dostać piwko w kuflu.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #2
    Hmm, atmosfera nie zawsze jest sielankowa

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Tato... tatooo... wracaj do domu
      Pamiętam to miejsce z pierwszej dekady XXI wieku. Wtedy to była typowa lokalna tania mordownia. Z racji tego, że pracowałem nieopodal to zaglądałem, a i miłe interpersonalne chwile też przeżyłem. Właśnie tam na tyłach, w ogródku
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • misha22
        Senior
        • 12-2008
        • 128

        #4
        Kurcze, po kilku półlitrowych ale na baczność, szukałem znanego mi pubu TATO i niestety ani śladu.

        Poprawcie mnie jesli sie mylę.
        Kuflowe dopiero Reymonta r Kochanowskiego znalazłem... tam tez z 10 lat nie byłem.
        Czyne i w miare miło było...

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #5
          Nie bardzo Cię zrozumiałem
          1. Tato Pub jest konkretnie na przeciwko przystanku tramwajowego Al. Reymonta (33, 35 tramwaje), obok jest sklep z artykułami elektrycznymi.
          2. Przejechałeś o jedną przecznicę za daleko i prawdopodobnie byłeś w Aramisie.

          Comment

          • misha22
            Senior
            • 12-2008
            • 128

            #6
            Nie, nie mylę przecznic w dzielnicy, do Aramisa- /dzieki za uscislenie/ poszedłem na piechotę z Reymonta,po bezowocnej próbie wejscia do Taty. Prawdopodobnie pamięć mnie zawiodła i nie doszedłem do odpowiedniego wejścia...

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Oprócz tego, że Kasztelan niepasteryzowany kosztuje 6 zł to nic się nie zmieniło
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎