Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Kuźnia Piwowarów 2016 - Milk Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Kuźnia Piwowarów 2016 - Milk Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarno-czarny. [4]
    Piana: Beżowa, bardzo drobna i bardzo wysoka, dość trwała. [4]
    Zapach: Kawa (mleczna), czekolada (mleczna), karmel i lekkie suszone śliwki. [4]
    Smak: Na początku dominuje mleczna czekolada, ślad kwasku, lekko popiołowe nuty suszonych owoców, kojarzą mi się z wigilijnym kompotem (a może to przez śnieg za oknem? ). [4]
    Wysycenie: Niskie, wiadomo... [4]
    Opakowanie: Eta w stylu Kuźni, mnie te "portrety pamięciowe" jakoś nie kręcą... Opis strzelisty zaiste, ja części smaków w ogóle nie stwierdziłem . [4]
    Uwagi: Lubię dobre stouty. A ten jest dobry .

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
      Piana: Jak na coli, wysoka, ale po chwili nie ma po niej śladu. [3]
      Zapach: Opiekany, lekko palony, raczej słaby. [3]
      Smak: Słodkawy, kawa zbożowa, czekolada, nuty opiekane, palona końcówka. [4.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Ok, standardowe dla serii, kapsel firmowy. [4]
      Uwagi: Niezły stout, niestety kokosa ani śladu. Smak głównie kawowo-opiekany, lekko słodkawy. Aksamitne, prawie bez gazu, pijalne. Dobre.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • von_scheisse
        Senior
        • 02-2012
        • 488

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
        Piana: Piana niewysoka, brązowawa. Dość szybko redukuje się do obrączki i nieregularnej, cieniutkiej wyspy. [3.5]
        Zapach: Czekoladowy, słodkawy, trochę wanilii i kokosa. Gdzieś w tle przewija się jeszcze posłodzona kawa z mlekiem. [4.5]
        Smak: Czekoladka z wiórkami kokosowymi i to naprawdę wyraźna. Dawno nie piłem tak czekoladowego stoutu. Faktycznie od razu na myśl nasuwa się Bounty. Do tego na drugim planie dochodzi przyjemna, lekko posłodzona kawa. Piwo jest słodkawe, ale umiarkowanie pełne w smaku, nie można też powiedzieć, żeby było zaklejające. Goryczka ciut poniżej średniej, głównie o charakterze palonym. Całość jest bardzo dobrze zrównoważona, żadna z części składowych profilu aromatyczno-smakowego nie wybija się ponad pozostałe. Dobra robota! [4.5]
        Wysycenie: Niskie, odpo­wied­nie dla stylu. [4.5]
        Opakowanie: Standard Kuźni Piwowarów. Ładna, czytelna, z kompletem informacji. [4.5]
        Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 25.04.2017 r.

        Moja ocena: [4.4]
        Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
        http://www.chmielnik-jakubowy.pl
        https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎