Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Piwojad] Sir Barley

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Piwojad] Sir Barley

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatnobłotny nieprzejrzysty. [3]
    Piana: Kremowa, bardzo drobna, niewysoka i nietrwała. [3]
    Zapach: Winny, karmelowy, lekko suszone owoce, jakby rodzynki... Po ogrzaniu ostra nuta alko. [3.5]
    Smak: Słód, karmel i znowu rodzynki, lekki alko. W tle jakieś posmaki chemiczne, estrowo-fenolowe lekko... [3.5]
    Wysycenie: Niezbyt wysokie. [4]
    Opakowanie: Mała flaszka, czarna eta, na niej "piwojad" w koronie. Ciekawe. [4]
    Uwagi: Nie wyczułem niuansu pomiędzy "english barley wine" a "barley wine". To piwo jest niezłe, ale...

    Moja ocena: [3.475]

    Comment

    • von_scheisse
      Senior
      • 02-2012
      • 488

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brązowe, pod światło czerwonawe. Mętne. [4.5]
      Piana: Słaba, przy agresywnym nalewaniu tworzą się jedynie brzydkie, duże pęcherze. [3]
      Zapach: Likierowe, karmelowo-owocowe. Przypomina deserowe wino gronowe. Pojawia się też sporo karmelu. [4.5]
      Smak: Słodkie, gęste, czuć, że ma wysoki ekstrakt początkowy. Piwo jest karmelowe, na drugim planie owocowość - rodzynki i figi suszone. Finisz lekko cierpki, pojawia się subtelna nuta alkoholowa. Goryczki chmielowej brak, choć jakiś niuans ziołowy jest obecny. [4]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Na ascetycznej etykiecie mamy tytułowego piwojada, czyli mrówkojada w koronie, sączącego długim językiem piwo ze szklanki. Sam skład jest mało szczegółowy, na szczęście trochę informacji ujawniono w treści "morskiej opowieści" zamieszczonej na etykiecie. [4]
      Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 28.09.2017

      Moja ocena: [4.1]
      Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
      http://www.chmielnik-jakubowy.pl
      https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎