Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Browar Zakładowy: Przerwa Kawowa
Ekstrakt: 19.0% wag. | Alkohol: 8.0% obj. / 6% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 4.125
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 14-11-2016, 10:37
Fotka Użytkownika: dyczkin
dyczkin dyczkin is online now
Serce w kolorze blaugrana

Miejscowość: Polkowice
Standardowy Browar Zakładowy, Przerwa Kawowa

Piwo gotowe do oceny

Moje warzenie // Piwny Wojownik

Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

Etykiety z wypitych piw osobiście: 2114 z 40 krajów. Zagranica: 715 // Polska: 1399
Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2017, 20:21
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: czarne, przy boku szkła ciemny brąz [5]
Piana: tu muszę dać ocenę na 3,5 (+/-) gdyż piwo nalewane było w zbyt zimnej temperaturze co na pewno miało wpływ na pianę, była jasno brązowa, drobna, szybko opadała [3.5]
Zapach: dość dobrze wyczuwalny, paloność, kawa [4]
Smak: pełne, treściwe, lekka goryczka, posmaki palone, odrobina czekolady z delikatną owocową nutką, posmak kawowy wyczuwalny na drugiej linii, jest przyjemnym dodatkiem, a nie smakiem wiodącym, całość dobrze zbalansowana [4.5]
Wysycenie: troszkę za duże [4]
Opakowanie: fajna etykieta, gładki kapsel [4.5]
Uwagi: Piwo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, jak będzie to do niego na pewno wrócę

Moja ocena: [4.225]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004.jpg (25,5 KB, liczba wyświetleń: 42 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 11-01-2017 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując
Stare wczoraj, 00:15
Fotka Użytkownika: kenny
kenny kenny is offline
Senior

Miejscowość: Poznań
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4]
Piana: Średnia, niezbyt trwała, beżowa, zostaje mały kożuch. [4]
Zapach: Świeżo zmielona kawa. [4]
Smak: Gorzka czekolada, kawa, lekko palone, goryczka kawowo-popiołowa, średnia. [4]
Wysycenie: Niskie. [4.5]
Opakowanie: Standard u nich, pseudowintydż, kapsel czarny. [4]
Uwagi: Dość wytrawne piwo, niemal całkowicie zdominowane przez kawę. Dobre, gorzkie, ale dla mnie brakuje trochę balansu ze strony słodu. Dla miłośników kawy pozycja obowiązkowa.

Moja ocena: [4.025]
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak