Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cztery Ściany, Milk Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Cztery Ściany, Milk Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Vortex
    Senior
    • 12-2011
    • 153

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: barwa czarna nieprzejrzysta [4]
    Piana: umiarkowana; kremowa; redukcja piany nie nastąpiła zbyt szybko [4]
    Zapach: aromaty mleczne; palone; trochę akcentów czekoladowych [3.5]
    Smak: przyzwoity milk stout bez wad; wyszukanych dodatków; dobrze wyważone piwo; wyczuwalna zarówno goryczka jak i akcenty mleczne; które fajnie się przeplatają. [4]
    Wysycenie: w normie [4]
    Opakowanie: jeśli chodzi o estetykę to wrażenia umiarkowane (ziarenko kawy w centrum; że niby wokół ptak miał narobić do gniazda i to spływa (?)); może jeszcze nie przywykłem do etykiet konwencji browaru cztery ściany. [3.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.8]

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #3
      Kolejne świetne piwo z tego browaru. Tak w skrócie to zupełnie bez wad, nic do czego można się przyczepić , no zupełnie do niczego , może tylko to, że nie jest to mój ulubiony styl i czekam na zwykłego, czarnego i gorzkiego stouta od Wojtka.

      Co ma wyrażać motyw na etykiecie to nawet nie próbuję zgadnąć ale jako kawałek "sztuki użytkowej" nawet mi się podoba. Wśród tych szkaradnych i pokracznych etykiet ozdabiających piwa "craftowe" wybija się jakimś przemyślanym i spokojnym designem.
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolejne świetne piwo z tego browaru. Tak w skrócie to zupełnie bez wad, nic do czego można się przyczepić , no zupełnie do niczego , może tylko to, że nie jest to mój ulubiony styl i czekam na zwykłego, czarnego i gorzkiego stouta od Wojtka.

        Co ma wyrażać motyw na etykiecie to nawet nie próbuję zgadnąć ale jako kawałek "sztuki użytkowej" nawet mi się podoba. Wśród tych szkaradnych i pokracznych etykiet ozdabiających piwa "craftowe" wybija się jakimś przemyślanym i spokojnym designem.
        Nie dość, że Fido pije kolejne piwo z browaru, to kolejne chwali. Musiał być w tym haczyk. Kolesiostwo

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          #5
          Pewien problem jest bo pewnie z połowę piw na półce w sklepie specjalistycznym robią nasi znajomi
          Last edited by fidoangel; 22-01-2017, 15:46.
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎