Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Regulator

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Regulator

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Dość ciemny bursztynowy, miedziany, ładny. Piwo mętne. [4.5]
    Piana: Średniej wielkości, kremowa, drobna z dodatkiem dużych bąbli. Taka między średnią, a trwałą. Pozostawia duże ślady na ściankach kufla. [4]
    Zapach: Ładny, mocny. Na pierwszym miejscu chmiel, potem suszone owoce, słód, czasem przebija się alkohol. Zapach ciężki, słodki, "lepki". Chmiel w owocowych, żywicznych klimatach. [4.5]
    Smak: Od razu piwo atakuje potężną mocą. Suszone owoce, słód, chmiele owocowe i wyczuwalny alkohol. Wyraźnie słodkawe, kojarzące się z likierem. Goryczka silna, niestety zalegająca z nieprzyjemną nutą alkoholu. Posmak długi. Piwo ciężkie i chyba do końca nie ułożone. [4]
    Wysycenie: Wyraźne, trochę za mocne do takiego piwa. Do tego "grube". [3]
    Opakowanie: Nie podoba mi się ta stylistyka. Brzydka kolorystyka. Na plus podanie wszystkich parametrów, firmowy kapsel (brzydal). [3.5]
    Uwagi: Dobre, może być lepsze. Na pewno jest co poprawić. Takie nie ułożone to piwo. Moim zdaniem idealnie pasuje do deklarowanego stylu - Barleywine IPA.

    Moja ocena: [4.125]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎