Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Beczkowe 9%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Sulimar, Beczkowe 9%

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, klarowne. [4]
    Piana: Kremowa, raczej krótka, choć trwała na finiszu, zostawia coś na ściance. [3.5]
    Zapach: Bardzo słodowy, trochę taki drewniany, odrobinę chmielu też poczułem. [3.5]
    Smak: Słodowy i ciężki, alkohol wyczuwalny, jednak bez przesady. Goryczka lekka, wyłącznie alkoholowa, obecne też zbyt dojrzałe jabłka. [3]
    Wysycenie: Niskie. [2]
    Opakowanie: Brzydka czarna puszka, brak składu i ekstraktu. [1.5]
    Uwagi: Całkiem dobry mózgotrzep, ale tylko do poleczenia kaca. Termin do 30.03.2018.

    Moja ocena: [3.15]

    Comment

    • qbaseq
      Senior
      • 07-2010
      • 100

      #3
      Piwo nadal do kupienia np. w sieci Auchan, nabyłem je kilka dni temu za 2,79 zl - puszka.0,5 l
      Sam nie wiem dlaczego je kupiłem :-) chyba z braku pomysłów lub chęci eksperymentowania albo pewnego sentymentu
      do kilku całkiem dobrych piw które sygnował browar Sulimar ( Pszeniczne kilka lat temu, Triple Blond w butelce 0,33 ) ...
      Wrażenia organoleptyczne, w skrócie - czarna w sumie nieciekawa puszka, nie ma podanego ekstraktu.- a ciekawe jaki użyto dla 9% alko - ?
      Kolor po nalaniu do kufla - nieco ciemniejszy od klasycznego jasnego pełnego, aromatu praktycznie brak, piany też.
      Smak - no cóź, obrzydliwy ... kilka łyków i człowiek zamiast przyjemnego orzeźwienia ( w końcu mamy prawie lato ) jest zmęczony.
      Alkohol na pierwszym planie, goryczka jest archetypowo wręcz "tępa" , piwo zamiast zachęcać do picia dalej, odrzuca ...
      Jedyny ratunek jaki znalazłem, to woda - rozcieńczenie w skali około 2 do 1, pomogło uzyskać piwo na granicy pijalności.

      Porada - trzymajcie się od tego specjału z daleka, jedyne zastosowanie jakie widze : mózgotrzep - czyli niedrogo się naje...ć


      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎