Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa - Gdzie małe sports bary/puby?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anderson
    Junior
    • 06-2012
    • 9

    Warszawa - Gdzie małe sports bary/puby?

    Szukam na mapie Warszawy niewielkich sports barów z piwkiem najchętniej czynnych całą dobę.

    Mam swoich kilka miejsc:
    Champion Sports BAR - Jagiellońska 66
    Winners Sports Bar Warszawa - ul. Nowolipki 17c lok.2
    Meta sport bar - Wileńska 13

    Może ktoś ma jeszcze jakiś namiar?
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #2
    Jest tego multum. Praktycznie każdy lokal pokazuje transmisje. Wiele multitapów i zwykłych lokali od Irish pubów, przez multitapy po zwykłe osiedlowe knajpki. Probemem jest, że często pokazują transmisje bez głosu.
    Ja osobiście bardzo lubię Molly Malones, Ale Piwo (na Bemowie, włączą każdy mecz), Beer Hub (na Bemowie, właściciel interesuje się piłką i poza oglądaniem można pogadać), Green Pub (Bemowo, tyle, że tutaj różnie jest z jakością), malutkie Cafe Meta na Bielanach
    dużo ekranów jest w Qufel Park (Park Wola). Jest tego multum ciężko wymienić wszystko.
    Wydarzenie takie jak np.: skoki to lubię po prostu w zwykłym osiedlowym barze oglądać (gdzie nie ma nc+ na przykład ale pokazują inne wydarzenia)

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      #3
      Bar pod Kufelkiem - róg Targowej/Zamoyskiego. Luzacka atmosfera, chyba, że ktoś z tym luzem przesadzi i wtedy atmosfera się zmienia
      Praska mordownia, ale ja ją lubię.

      Comment

      • Warzywo
        Senior
        • 08-2016
        • 955

        #4
        Ooo bym zapomniał o tym miejscu, a to jest dobre miejsce na meczyk i co nieco (raczej wódeczkę, bo wybór piw jest koncernowy).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎