Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ørbæk, [Coisbo Beer] Brooklyn Fall

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Ørbæk, [Coisbo Beer] Brooklyn Fall

    Wędzonka od kontraktowca z Morud warzącego w Ørbæk Bryggeri. W składzie szereg słodów - pilzneński, karmelowy, pszeniczny, czekoladowy i oczywiście wędzony. Chmielone niemieckim Magnum. Zawartość alkoholu 6,2%.

    Czarna barwa.
    Kremowa piana, drobnoteksturowa. Dość trwała.
    Aromat niezbyt okazały. Ciemne słody i pewna tłusta mięsistość wędzonki. Płaskie to mimo wszystko i szału nie czyni.
    W smaku jest miękko, aksamitnie. Tak trochę stoutowo, nieinwazyjnie. Klimaty ciemnych słodów, kawa, karmel, odrobina dymu i wędzonki. Delikatna goryczka i odrobina kartonowej słodowości.
    Nasycenie gazem bardzo umiarkowane.
    Butelka 330ml z nudną, rzemieślniczą etykieta w stylu innych produkcji Coisbo. Kapsel firmowy.

    Do wędzonek podchodzę bardzo restrykcyjnie i mam duże wymagania. Brooklińska jesień ma dwa kilometry do ekstraklasy w swoim stylu. Do drugiej ligi niby mniej, ale mimo wszystko szkoda pieniędzy. Na każdym rogu trafimy już dziś lepszą wędzonkę. 6,5 w skali 1-10. Bo ta aksamitność miała w sobie taką bezpretensjonalność...
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎