Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łańcut, Idzie zima

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Łańcut, Idzie zima

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobursztynowy zamglony. [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Słód, chmiel i delikatne owoce. Sympatyczny, choć standardowy. [3.5]
    Smak: Lekki miód, może właśnie gryczany, owoce, słód, w tle trochę chmielu. Ciekawy, zdecydowanie kontrrewolucyjny . [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Pokal Kufli i Kapsli w K&K, wafelek K&K. [3.5]
    Uwagi: Ciekawa opcja na zimowe wieczory, przecież nie zawsze musi być RIS czy inny porter...

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowo-brunatno-miedziany. Niemal idealnie klarowne [4.5]
      Piana: Drobna, niska, szybko redukuje się do obrączki ale ta zostaje już do końca [3.5]
      Zapach: Owocowa, lekko wiśniowa słodowość, korzenny chmiel i ociupinka rozpuszczalnika. Ten ostatni nie jest raczej wadą, podobne nuty miałem w swoim gryczanym porterze i myślę, że to specyfika tego miodu [4]
      Smak: Rodzynki, delikatny karmel, owocowa rześkość. Goryczka średnia do niskiej, przyjemna, podtrzymująca równowagę [4]
      Wysycenie: Średnie [4]
      Opakowanie: Etykiety Łańcuta są estetyczne, kapsel firmowy [3.5]
      Uwagi: Dobry przykład jak piwo miodowe nie musi zabić wszelkich doznań i oferować coś więcej niż słodycz.
      Potwierdza moją opinię, że miód gryczany w piwie jest specyficzny ale umiejętnie wykorzystany pomaga uatrakcyjnić końcowy efekt

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      • sztetke
        Senior
        • 12-2009
        • 355

        #4
        Dla mnie piwo wyraźnie słodkie (taki jakby słodzik,nie cukier),dupy nie urywa,żadnego miody ni gryki nie czuję(i dobrze),trochę grzeje,w stylu tych mózgojebnych lagerów, po prostu czuć ,że mocniejsze.
        Co do wad piwa,nie ma wad kompletnie,ale nie do powtórzenia, dostałem od ojca,bo okazało się,ze ma podagrę i piwa pić nie może .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎