Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Socho, Citrus Rye Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Socho, Citrus Rye Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kierunek - średnia herbata, przezroczyste, opalizujące lekko. [4]
    Piana: Biała, drobne pęcherzyki, trwała, mogła by jednak mocniej oblepiać szkło. [4]
    Zapach: Trochę kartonowy, stęchły, brak "citrus", w tle jest żywiczność [2.5]
    Smak: Lekko męczące, jakby starawe, kartonowe (utlenienie, stary chmiel?), stęchłe, tępa, zalegająca goryczka. Nie czułem tu ani cytrusów ani żyta (piwo nie było też oleiste). [2.5]
    Wysycenie: Ok, łatwo wchodziło. [4.5]
    Opakowanie: Qufel Beer Park w klasycznej szklance (Krosno) [4.5]
    Uwagi: Niestety wypicie tego piwa było niełatwym zadaniem. Kompletnie nie zgadza się ze deklarowanym stylem/opisem. Ot takie kartonowe, stęchłe jasne pełne. Dużo pracy przed nowym browarem.

    Moja ocena: [2.925]

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4305

      #3
      Próbowałem czuć to, co sugerowali wytwórcy piwa, ale jakoś ciężko to szło. Nawet deklarowana jasnobursztynowa barwa nie jest takową. Walory zapachowe prawie żadne, coś tam bardziej z trawy cytrynowej niż cytrusów. Goryczka rzeczywiście tępa, widocznie połączenie z owocowymi dodatkami dało taki efekt. Piana początkowo ładna, opada bardzo szybko. Żyta też zupełnie nie czułem.
      Zaliczony kolejny browar i przez dłuższy czas raczej do Socho nie wrócę, chyba że wypuszczą coś klasycznego.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, śladowo zmętniony. [4]
        Piana: Biała, średniodrobna, niewysoka, w zasadzie anemiczna. [2.5]
        Zapach: Cytrusy-słód-owoce. [3.5]
        Smak: Owoce tropikalne nieco sfermentowane, lekko tępawa goryczka. Słodowe tło. [3.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Ciekawa, oryginalna eta, troszkę prymitywistyczna, za to pani na niej z krągłym biustem i pięknymi zielonymi oczami . [4]
        Uwagi: Dość sympatyczne piwo, budzi tęsknoty za latem...

        Moja ocena: [3.475]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎