Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Irish Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bartek, [Doctor Brew] Irish Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatny, mętny. [3.5]
    Piana: Bardzo niska i nietrwała - po kilkunastu sekundach cienki dziurawy kożuch, po minucie gładka tafla. [1]
    Zapach: Lekko palony, chleb razowy, bardzo delikatna nuta czekolady, mało intensywny. [3]
    Smak: Umiarkowanie palony, troszkę chleba razowego, wodniste, wytrawne, dość niska goryczka popiołowa. [3]
    Wysycenie: Średnie - w porządku. [3.5]
    Opakowanie: Typowa dla DB, pełny skład. [3.5]
    Uwagi: Nie trafiło w moje gusta, zbyt rozwodnione - chociaż można było się tego spodziewać po stoucie 10°. To takie lekko gorzkawe popłuczyny po palonym słodzie, ale tragiczne nie jest - wypić się da. Warka do 16.05.2017.

    Moja ocena: [2.875]

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemnobrązowy, nieprzejrzysty. [4]
      Piana: beżowa, średnio wysoka, drobne i średnie pęcherzyki, nietrwała. [2.5]
      Zapach: niezbyt intensywny, palony, lekko kwaskowy i lekko kawowy. [3]
      Smak: kwaskowy, palony, delikatna goryczka i tyle. Piwo jest wodniste i puste w smaku. [2]
      Wysycenie: średnie. [4]
      Opakowanie: etykieta przeciętna, podobna do innych z tego browaru, firmowy kapsel, podany pełny skład. [3]
      Uwagi: Najgorszy stout z pitych do tej pory.

      Moja ocena: [2.65]

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Aromat już sugeruje, że jest źle. Kwaśne nuty octowe. Piana uszła jak powietrze z balonu. W smaku jeszcze sporo słodyczy, przełamane mleczną nutą, ale wszystko przykrywa kwaśny akcent. Bynajmniej nie od słodów palonych. Finisz ani nie kwaśny, ani wytrawny. Niepijalne. Data do 16.05.2017. 6,5 zł wyj... w kibel.
        Attached Files
        Last edited by e-prezes; 02-03-2017, 12:35.

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnobrunatny, mętne, jest sporo osadu na dnie butelki. [4]
          Piana: Jak w coli, wysoka, ale zaraz szybko opada. Bardzo grube pęcherzyki, zero śladu na ściance szkła i tak samo kożuszka na finiszu. [2]
          Zapach: Męczący, bo trzeba się wysilać żeby coś poczuć. Kawa, czekolada, coś prażonego. [3]
          Smak: Przeraźliwie wodniste i puste po pierwszych łykach. Później pojawił się mało przyjemny kwasek jakby w przeterminowanym mleku i spalony popcorn. [2.5]
          Wysycenie: Średnie, nie przeszkadza. [3.5]
          Opakowanie: Prosta etykieta, rymowany wierszyk, pełny skład. [3.5]
          Uwagi: Wypiłem w restauracji za 14 zł, pierwszy i ostatni raz. Warka 16.05.2017.

          Moja ocena: [2.8]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎