Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Zakładowy, Wniosek Urlopowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Zakładowy, Wniosek Urlopowy

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, lekko mętny. [4]
    Piana: Średnia, szybko opada, zostaje mały kożuch. [4]
    Zapach: Cytrusowo-owocowy, niezbyt silny. [3.5]
    Smak: Cytrusowa chmielowość, lekko kwaskowe, wyraźny posmak albedo. Goryczka wysoka/średnia, długa, skórkowo-pestkowa, w tle wyczuwalny alkohol. [3.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Trochę nijakie tym razem. [3.5]
    Uwagi: Jakoś mi nie podeszło, owoców nie wyczuwam, za to goryczka trochę mnie męczy. Wybitnie cytrusowe w smaku, dziwne, że czuć trochę alkohol. Przyzwyczaił mnie ten browar do wyższego poziomu.

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: przybrudzony pomarańcz [3]
      Piana: biała, drobna, duża po nalaniu, opada powoli do cienkiej warstwy na piwie [3.5]
      Zapach: słaby, czuć głównie cytrusy i słód [3.5]
      Smak: w miarę pełne i treściwe, goryczka pestkowa, momentami zbyt mocna, zdecydowanie za mocny cytrusowy, goryczka z cytrusami dominuje na całym piwem, nic innego nie czuć tak naprawdę, finisz słodowy ale wyczuwalny w makro-stopniu [3]
      Wysycenie: zdecydowanie za duże [3.5]
      Opakowanie: mało, że grafika browaru mi się podoba to do tego jeszcze firmowy kapsel browaru [5]
      Uwagi: Mocny Radler, tyle w temacie, mi nie podeszło

      Moja ocena: [3.35]
      Attached Files
      Last edited by becik; 25-03-2017, 12:11.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: żółty, zamglony. [3.5]
        Piana: wysoka, drobnopęcherzykowa, gęsta, średniotrwała, zostawia ślady na szkle. [4]
        Zapach: średnio intensywny, owocowy, cytrusy i ananas. [3.5]
        Smak: cytrusy na pierwszym planie, w tle lekka słodowość. Goryczka jest średnio mocna, krótka, dość przyjemna w piciu. Piwo jest zbyt jednowymiarowe, jednak całkiem smaczne. [3.5]
        Wysycenie: średnie. [4.5]
        Opakowanie: jedna ze słabszych etykiet z tego browaru, podany pełny skład, ładny kapsel firmowy. [3.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.6]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mlecznomętny, żółtawy, średnio apetyczny... [3.5]
          Piana: Biała, drobna, wysoka, strzępiasta, ale nietrwała. [3.5]
          Zapach: Sosna, karmel, ciasteczko. Harmonijny. [4]
          Smak: Goryczka z lekkim akcentem przysmażonej cebulki. Goryczka zdecydowanie sosnowo-ziołowa, ale nieprzesadnie atakująca. [4]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Klasyka browaru. Tym razem pracownik szczęśliwy, w czasach, do których nawiązuje stylistyka, mógł pewnie być szczególnie szczęśliwy z wniosku urlopowego. Do tego stopnia, że zrobił orła na śniegu . [4]
          Uwagi: Taki Wniosek nieszczególnie pasuje do orła na śniegu, zwłaszcza, że to piwo tro-pi-kal-ne... Ale do picia - OK .

          Moja ocena: [3.925]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎