Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt/Olimp] Wørmhole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Szpunt/Olimp] Wørmhole

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Dzoshu
    Senior
    • 12-2013
    • 496

    #2
    Kolor: Bursztyn, klarowne.
    Piana: Gęsta, obfita, oblepia szkło.
    Zapach: Łagodny, niezbyt intensywny ale przyjemny. Multiwitamina, żywica.
    Smak: Gładkie, sprawia wrażenie lekkiego. Słodycz i goryczka na średnim poziomie. Owoce tropikalne, żywica, lekki karmel.
    Wysycenie: Średnie, OK.
    Opakowanie: Fajna etykieta, dokładny skład.
    Uwagi: Warka 10.01.18 Przyjemne, zbalansowane, ułożone - może nawet zbyt ułożone jak na mój gust - brakuje mi tego pazura od chmielu i alkoholu.
    Attached Files

    Comment

    • von_scheisse
      Senior
      • 02-2012
      • 488

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnobursztynowe, przejrzyste. [4.5]
      Piana: Ładna, choć po dłuższej chwili redukuje się do cienkiej warstwy. Zostawia całkiem niezły lejsing. [4]
      Zapach: Intensywny, amerykańskie chmiele (cytrusy) wymieszane ze słodką, likierową słodowością. Po ogrzaniu w zapachu w tle pojawia się lekki alkohol. [4]
      Smak: Jest słodko, ale Wormhole sprawia wrażenie piwa smukłego. Jak na imperial IPA zdecydowanie nie jest mulące, przesłodzone. Zapewne jest to zasługa intensywnej, ale nienarzucającej się goryczki, która w lżejszym piwie pewnie byłaby nie do zniesienia. A w Wormhole pasuje jak ulał, przez co trunek jest jak na imperial IPA naprawdę sesyjne . Po ogrzaniu pojawia się karmel, ale też i lekka rozgrzewająca alkoholowość. [4.5]
      Wysycenie: Niskie, idące w kierunku umiarkowanego. [4.5]
      Opakowanie: W przypadku Wormhole, oprócz satynowanej czerni, mamy posrebrzane wstawki, co tworzy bardzo fajną kompozycją, choć ciężko ją uchwycić na zdjęciu - aparat po prostu głupieje i nie wie, jak ustawić ostrość. Jedynym minusem etykiety, na której znajdziemy m.in. zaszyfrowaną wiadomość (której nie chciało mi się nawet próbować odczytać), jest dla mnie trochę zbyt niski kontrast między barwą tekstu, a tłem, przez co nie jest ona do końca czytelna.  [4]
      Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 10.01.2018

      Moja ocena: [4.25]
      Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
      http://www.chmielnik-jakubowy.pl
      https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎