Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Piwojad] Myrtus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Piwojad] Myrtus

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, solidnie mętne. [4]
    Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, bardzo krótka i nietrwała szczególnie jak na wita. [2.5]
    Zapach: Intensywny, orzeźwiający, głównie banan, cytryna i słodsze cytrusy, obecna kolendra, także kwiaty ( pewnie rumianek który jest w składzie ), całość podkreślona aromatem zboża i siana. [4.5]
    Smak: Lekko słodkie, owocowe w postaci cytrusów i banana, niska kwiatowo-ziołowa goryczka, orzeźwiające, ale nie wodniste, kolendra niższa niż w zapachu. [4]
    Wysycenie: Wysokie. [4]
    Opakowanie: Przezroczysta naklejka, na której jest piwojad wydający mi się skrzyżowaniem mrówkojada z ... pancernikiem
    Sporo dodatków w składzie, niestety brakuje konkretnego chmielu i drożdży. [3]
    Uwagi: Poziom alkoholu to 5% objętości, w składzie są liście mirtu cytrynowego. Nieskomplikowany witbier, bardzo poprawny, wyróżniający się przyjemnym zapachem.
    Warka 15.08.2017.

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • GSE
      Senior
      • 10-2002
      • 424

      #3
      Kolor jak woda z kałuży lub mętny kompot. Zapach średnio przyjemny: lekko brzoskwiniowy, po ogrzaniu kojarzący się z rumiankiem i suszonymi morelami. Piana minimalna. Smak orzeźwiający, słodki i lekko kwaskowaty, przypominający sok ze świeżych jabłek. Trochę jak mocno gazowana oranżada. Dużo ciała, lekko wyczuwalna kolendra, miętowa końcówka.
      Moja ocena: 3,4/5
      Warka z datą 27.10, kupione na promocji w Tesco, pite pod koniec maja
      Last edited by GSE; 01-10-2017, 13:40.

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6077

        #4
        W składzie między innymi skórka gorzkiej i słodkiej pomarańczy, kolendra, mirt cytrynowy i rumianek

        Piana - zaraz zniknęła.
        Lacing - nic.
        Gaz - średni.
        Barwa - opalizujący, bury pomarańczowy.
        Aromat - igliwie.
        Smak - igły drzewa iglastego plus coś cytrusowego. Mała goryczka.

        Dziwne i słabe
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎