Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browars, Limanowskie Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browars, Limanowskie Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    #2
    Fajne sesyjne piwko. W aromacie i smaku cytrusowa (pomarańcze, mandarynki, cytryny) marmolada, biszkopciki, goryczka nie za duża ale zaznaczona. Parę razy spotkałem się z podobnym smakiem angielskich bitterów nachmielonych po amerykańsku.

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasny bursztyn, słaba herbata. Trochę wpada w pomarańczowy. Wyraźnie mętne. [4]
      Piana: Niewielka, lekko beżowa, drobna, średnio trwała. Opada do kożucha a później redukuje się do resztek. [3]
      Zapach: Umiarkowanie mocny. Suszone owoce i chmiel. Chmiel żywiczny oraz trochę pomarańcza, brzoskwini. Ładny, przyjemny zapach. [4]
      Smak: Typowy Ale'owy smak (suszone owoce, lekko wytrawny) niestety psuje chmielenie. Pojawiają się jakieś nuty owocowe, jakby słodkie. Do tego goryczka niedobra. Posmak średni. Lekka wodnistość. Troszkę dopracować smak i będzie bardzo dobre sesyjne piwo. [3]
      Wysycenie: Dobre, dość mocne, pod koniec trochę maleje. Bez większych zarzutów. [4]
      Opakowanie: Proste, w barwach narodowych, starannie wykonane, parametry podane. Brak tylko firmowego kapsla. [4]
      Uwagi: Piwo niczym nie zachwyca, dość przeciętne. W smaku pojawiają się nawet jakieś drażniące dziwne słodkie owoce. Mimo tego zdecydowanie przyjemniej wypić Limanowskie Ale niż np. ŻAPĘ. Browar jest młody, wiec mam nadzieję, że to taki okres niemowlęcy i dopracują trochę to piwo.

      Moja ocena: [3.5]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty zamglony. [4]
        Piana: Biała, dość drobna, niezbyt wysoka i trwała. [3]
        Zapach: Karmelowy, słodowy, trochę jednostronny. [3.5]
        Smak: Karmel, lekka goryczka, która narasta. Tło delikatnie owocowe. [4]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: W barwach narodowych Austrii . Na białym tle kontury Limanowej. Chyba... [4]
        Uwagi: Smaczne, łagodne, ale i treściwe piwo.

        Moja ocena: [3.725]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎