Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Rynek, Milk Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Rynek, Milk Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Właśnie popijam sobie z drugiego przelanego bączka. Ostrzyłem zęby na pilsa, ale znajomi, którzy dostarczyli mi piwo z Białegostoku, powiedzieli, że chcieli kupić; co z tego, kiedy akurat nie było osoby odpowiedzialnej za rozlew i w związku z tym... nie dało się zabutelkować piw, które w wersji bączkowej już wyszły. Co nie najlepiej świadczy o firmie.
    Ale do rzeczy. Piana ładna, opada powoli stopniowo, osadza się warstwowo na szkle. Wysycenie średnie, może minimalnie, ale to minimalnie jak na stouta za wysokie. W aromacie głównie nuty kawowe, w smaku również, choć - trzeba to przyznać - po przełknięciu pojawia się ładna, gładka nuta wypełniająca ryło tą gładkością przez jakiś czas.
    W sumie udane piwo, choć początkowo wydawało się, że przy milk stoucie kawowo-palone nuty są zbyt intensywne, ale wykończenie to rekompensuje.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4558

      #3
      Ja próbowałem 8.03.2018 lane na miejscu w browarze. Gładki, ładnie wchodzący stout, będzie pasował nawet tym którzy ciemnych piw nie trawią ze względu na ich paloność. Smaczny, jedynie coś mi szybko uciekła piana ale obręcz przy szkle solidna.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4558

        #4
        Tak się prezentuje:
        Kosztował 12 zł.
        Attached Files
        Last edited by dadek; 14-03-2018, 22:47.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: czarne [5]
          Piana: beżowa, mierna, zaraz po nalaniu nieduży kożuszek [2.5]
          Zapach: lekki, miły, czekoladowo-kawowy [3.5]
          Smak: dość pełne i treściwe, jednoczęśnie delikatne, delikatny posmak kawy, mlecznej czekolady i wanilii, wszystkie smaki starannie ułożone, ogólnie dobre [4]
          Wysycenie: trochę za słabe [4]
          Opakowanie: klasyczna ładna etykieta, gładki kapsel [4]
          Uwagi: Fajne piwko

          Moja ocena: [3.725]
          Attached Files
          Last edited by becik; 03-07-2019, 17:59.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎